15. Rajd Nocy Muzeów Online – zapowiedź

Obecny czas nie jest łaskawy dla organizacji imprez plenerowych, w tym rajdów i zlotów pojazdów zabytkowych. Zdecydowaliśmy się na zmianę formy imprezy. Po ustaleniach, wśród współorganizatorów podjęliśmy decyzję o zrealizowaniu Zlotu Zabytkowych Pojazdów ściśle połączonego z międzynarodową Nocą Muzeów w formie online.

16 maja, o godzinie 19:00, na kilku kanałach YouTube i Facebook, rozpocznie się relacja live, bezpośrednio z sali Miejskiego Centrum Kultury w Boguchwale, gdzie pojawią się kolekcjonerzy historycznej motoryzacji związani z gminą Boguchwała. Bardzo nam przykro, że nie będziemy mogli spotkać się na rajdzie, ale liczymy, że będzie to bardzo miłe wirtualne spotkanie.

Podczas pokazu na żywo usłyszycie wiele ciekawych historii związanych z prezentowanymi pojazdami. Już teraz wiadomo, że wśród nich będą: Moskwicz 403, Warszawa M20, Chevrolet Touring z 1921 roku, Saaby 96, w tym jeden w wersji rajdowej. Jedną z atrakcji będą opowieści Michała Wiśniewskiego z zespołu „Ich Troje” o swoich pierwszych samochodach.

W trakcie imprezy zachowane zostaną odpowiednie środki bezpieczeństwa, wszyscy będą zachowywać bezpieczną odległość, stosować maski ochronne itp.

Gdzie śledzić relację?

Zadaj pytanie on-line Napisz do nas... Wyślij