ZAPROSZENIE: Turystyczno-Nawigacyjny Rajd Samochodowy „MIKUŁA-jki ‘2014”

Automobilklub Rzeszowski
zaprasza do udziału
w Turystyczno-Nawigacyjnym Rajdzie Samochodowym

„MIKUŁA-jki ‘2014”, edycja XIV

Zapraszamy do udziału w kolejnej edycji Turystyczno – Nawigacyjnego Rajdu Samochodowego „MIKUŁA-jki ‚2014”. Impreza odbędzie się w sobotę, 13 grudnia 2014 r. bez względu na stan pogody. Rozpoczęcie imprezy na parkingu przy Muzeum Techniki i Militariów w Rzeszowie (ul. Kochanowskiego).

Impreza składa się z odcinka turystyczno-nawigacyjnego biegnącego drogami asfaltowymi o łącznej długości około 45 km. Autorem trasy jest Radosław Mikuła.

Wpisowe od załogi wynosi 70 złotych (w tym materiały rajdowe, 2 wstępy do muzeum  i dwa obiady). Dodatkowa opłata za osobę towarzyszącą wynosi 20 zł (w tym obiad i wstęp do muzeum).

Chęć udziału w rajdzie prosimy zgłaszać do 11 grudnia 2014 r. bezpośrednio do Dyrektora Rajdu, e-mailem: radek_mikula@wp.pl (lub tel. 502209068). Wpisowe można opłacić (tylko po wcześniejszym zgłoszeniu załogi!) bezpośrednio przed rajdem.

Wszystkim zgłoszonym uczestnikom zapewniamy materiały rajdowe, gorący obiad, kawę i herbatę, słodki poczęstunek oraz dużo emocji na trasie rajdu. Najlepsi zostaną nagrodzeni dyplomami, pucharami oraz atrakcyjnymi nagrodami rzeczowymi.

Serdecznie zapraszamy do udziału w rajdzie prawdziwych turystów, którym nie straszny ew. deszcz lub nawet śnieg.

DOKUMENTY:

Zadaj pytanie on-line Napisz do nas... Wyślij