IV Pieniński Charytatywny Rajd Malucha – 8-10.09.2023

Wszystkich pasjonatów, posiadaczy kultowego Fiata 126 zapraszamy na czwartą już edycję, tym razem Pienińskiego Charytatywnego Rajdu Malucha!

250-kilometrowa trasa turystyczno-krajoznawczego rajdu zapewni Wam niezapomniane wrażenia z podróży po najpiękniejszych rejonach Pienin, Beskidu Sądeckiego i Spiszu. Odwiedzimy Muszynę, Starą Lubowlę, Nidzicę, Dębno, Jurgów, Piwniczną, spojrzymy na Tatry ze szczytu góry Wdżar, z przełęczy nad Łapszanką, poznamy rezerwat Przełom Białki i popatrzymy na najwyższe szczyty Tatr Bielskich.  

Podczas wydarzenia zdrowa rywalizacja na trasie, a także w wielu tematycznych konkursach oraz powrót do dawnych, biesiadnych klimatów i rozmów przy ognisku nad rzeką Poprad.

A to wszystko na szczytny cel – całość kwoty zebranej ze sprzedaży gadżetów (koszulki, kubki itp.) oraz z licytacji darów przekazanych przez ofiarodawców zostanie przeznaczona na potrzeby dzieci i młodzieży z Domów Dziecka „Mieszko”, „Dobrawa” i „Bolesław” z Rzeszowa.

Licytować będziemy przedmioty związane z Maluchem – jeżeli zalega Wam jakaś część czy gadżet z epoki, który dla kogoś może być „poszukiwaną perełką” przy remoncie maluszka – zabierz ją ze sobą i ofiaruj na licytację! Możecie zresztą oddać na licytację właściwie wszystko – co tylko przyjdzie Wam do głowy!

W dniach 8-10 września 2023 r. rzuć wszystko i wyjedź w Pieniny!

Wpisowe:

  • Kierowca – 200 zł
  • Pasażer – 100 zł
  • Osoba towarzysząca – 50 zł

Szczegóły w Regulaminie Rajdu! Zachęcamy także do zaznajomienia się ze Szkoleniem nawigacyjnym.

DOKUMENTY:

Zapraszamy do wzięcia udziału w imprezie. Widzimy się na Starcie!

START REZERWACJI MIEJSC W OŚRODKU „ANDRZEJÓWKA”: poniedziałek, 19.06.2023 r, godzina 9:00.

(pamiętajcie o haśle potrzebnym do dokonania rezerwacji – szczegóły w Regulaminie)

Zadaj pytanie on-line Napisz do nas... Wyślij