Pogoń za lisem 2023 (14.10.2023) – ZAPROSZENIE

Zaproszenie na imprezę

POGOŃ ZA LISEM 2023

Rzeszów – Malawa

14 października 2023

Automobilklub Rzeszowski zaprasza do udziału w Samochodowym Rajdzie Turystyczno-Nawigacyjnym “POGOŃ ZA LISEM 2023”, w którym uczestniczyć może każdy posiadacz pojazdu oraz osoby towarzyszące. Zapraszamy do wzięcia udziału całe rodziny z dziećmi!

Impreza odbędzie się w sobotę, 14 października 2023, a trasa rajdu będzie wiodła z rzeszowskiego rynku do Malawy. Spotykamy się na schodach naprzeciwko rzeszowskiego ratusza (obok fortepianu) o godzinie 9:30.

Organizatorzy przygotowali dwa odcinki turystyczno-nawigacyjne, których trasa będzie biegła ulicami Rzeszowa oraz malowniczymi drogami zlokalizowanymi wokół miasta, a zakończy się w Malawie, w parku rozrywki „Malawa Fun Park”. Podczas trwania imprezy zawodnicy rozwiążą test z Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego i Pierwszej Pomocy Przedmedycznej, a rajd zakończy test turystyczny z wiadomości zebranych podczas imprezy. Podczas rajdu przewidziane jest zwiedzanie Rzeszowskiej Trasy Podziemnej (wejście od godz. 10:15).

Na pierwszym odcinku niezbędny będzie KOMPAS! lub jedna z tego typu aplikacji do ściągnięcia na telefon np. COMPASS GALAXY. Warto zainstalować także inną aplikację tj. GPSTRIP.

Po posiłku, na terenie ośrodka rozegrana zostanie zabawa terenowa poszukiwanie lisa, czyli „Pogoń za lisem 2023”. Udział w niej biorą wszyscy chętni, pojedynczo lub w zespołach! Uczestnicy Pogoni otrzymają mapę terenu oraz wskazówki dot. miejsca ukrycia lisa. Przed rozpoczęciem zabawy odbędzie się odprawa, na której uczestnicy zostaną zaznajomieni z regułami zabawy. Pierwszy uczestnik, który odnajdzie lisa otrzyma nagrodę „Najlepszego Myśliwego”.

Wpisowe od osoby uczestniczącej w imprezie (bez rozróżnienia kierowca,  pilot czy osoba towarzysząca) dla członków Automobilklubu Rzeszowskiego wynosi 60 złotych (dzieci do lat 5 – gratis). Wszystkie pozostałe osoby nie będące członkami Automobilklubu Rzeszowskiego – 120 złotych.

W ramach wpisowego zapewniamy: udział w rajdzie i materiały startowe, wejście do „Rzeszowskiej Trasy Podziemnej”, drobny posiłek pomiędzy pierwszym a drugim etapem rajdu, posiłek po przyjeździe na metę rajdu,  udział w zabawie terenowej „Pogoń za Lisem”, grill/ognisko z pieczeniem kiełbasek, nagrody dla zwycięzców oraz dużo emocji i zabawy na trasie rajdu i pogoni.

Zgłoszenia do udziału w rajdzie oraz wpłaty wpisowego na numer konta:

Bank Ochrony Środowiska S.A. O/Rzeszów
38 1540 1131 2001 6201 3505 0001

można dokonać online do dnia 09.10.2023 lub osobiście w  biurze Automobilklubu Rzeszowskiego do dnia 10.10.2023.

Potwierdzenie wpłaty wpisowego wraz ze zgłoszeniem należy przesłać na adres: a.grund@rajd.rzeszow.pl.

PROGRAM RAJDU: 14 października 2023 r. (sobota)

  • 09:30 – przyjmowanie uczestników
  • 09:45 – obowiązkowa odprawa przedstartowa
  • od 10:15 – start do pierwszego odcinka rajdu w tym zwiedzanie „Rzeszowskiej Trasy Podziemnej”
  • 13:00 – start do drugiego odcinka rajdu – parking PZM, ul. Krakowska 4, Rzeszów
  • ok. 15:15 – przyjazd pierwszej załogi na metę
  • 15:15 – posiłek
  • ok. 16:00 zabawa terenowa „Pogoń za lisem”
  • 18:00 – grill/ognisko
  • 20:00 – ogłoszenie wyników i uroczyste wręczenie nagród, wieczorek towarzyski

Uwaga: Organizator zastrzega sobie prawo wprowadzenia drobnych korekt czasowych.

Zapraszają Organizatorzy – Automobilklub Rzeszowski

Zadaj pytanie on-line Napisz do nas... Wyślij