2. Charytatywny Beskidzki Rajd Malucha przeszedł do historii!

11 września 2021 roku aż 62 załogi pokonały 125-kilometrową trasę rajdu prowadzącą przez Trzy Beskidy: Mały, Żywiecki i Śląski. Po powrocie do bazy rajdu w Zarzeczu rozpoczęła się licytacja gadżetów niekoniecznie związanych z Maluchem, a przekazanych przez startujących zawodników, organizatorów i sponsorów do sprzedaży.
 
Licytacja była długa i emocjonująca! Licytowali wszyscy: kierowcy, piloci, osoby towarzyszące, organizatorzy, przedstawiciele sponsorów i goście. Zebrana kwota była imponująca! Dodatkowo każdą kwotę wpisowego Automobilklub Rzeszowski przekaże do Słonecznego Domu – Placówki Wychowawczo-Opiekuńczej z Bielska-Białej. Razem wsparcie wyniosło aż 29 789,14 zł! Dziękujemy za serce, obecność i wspólną zabawę.
 
Dziękujemy zawodnikom z klubów i stowarzyszeń. A odwiedziły nas: Warmiński Klub Fiata 126p, Radom 126p, Warszawskie Maluchy, Lubelski Klub Fiata 126p, 126 Podkarpacie, kaszlaczki.pl, 126Hooligans, Roztoczańskie klasyki, Lipsko 126p,126 PSYCHOTEAM, WESOŁE MALUCHY 126p, Klub126 i pewnie wiele innych, których nie zdołamy wymienić.
 
Dziękujemy sponsorom, a było ich wielu, wolontariuszom z Fire Stop Holland, aktywnym członkom Automobilklubu Rzeszowskiego, którzy wspierali nas w załatwianiu spraw logistycznych i księgowych.
 
Planujemy już kolejną edycję. Spotkamy się na 3 NADWIŚLAŃSKIM Charytatywnym „Rajdzie” Malucha – 9-11.09.2022?
 
 
Zadaj pytanie on-line Napisz do nas... Wyślij