Wyniki Nawigacyjnych Samochodowych Mistrzostw Okręgu Rzeszowskiego ‘2010

16 grudnia 2010, Turystyka i nawigacja, Wydarzenia

Znamy wyniki Nawigacyjnych Samochodowych Mistrzostw Okręgu Rzeszowskiego ‘2010!

Pudło Mistrzowskie zdecydowanie zdominowały załogi Automobilklubu Rzeszowskiego. Nasi zawodnicy nie dali szans kolegom z pozostałych 8 klubów motorowych, które wzięły udział w cyklu mistrzostw. Ostatnią IV rundą Nawigacyjnych Samochodowych Mistrzostw Okręgu Rzeszowskiego był rajd MIKUŁAjki ’2010, który wygrała załoga z naszego Automobilklubu: Jarosław Noworól i Edyta Wurm-Noworól, zbierając komplet punktów do klasyfikacji.

Mistrzem Okręgu Rzeszowskiego w kategorii kierowców został Radosław Mikuła, Mistrzem w kategorii pilotów Miłosz Mikuła. Wicemistrzami zostali Jarosław Noworól i Edyta Wurm – Noworól, zaś miejsce trzecie, czyli tytuł II Wicemistrzów przypadł Jerzemu Gierałtowi i Dorocie Korab – Gierałt.

Zawodnicy Automobilklubu Rzeszowskiego wywalczyli wspólnie I miejsce, czyli Tytuł Mistrzowski dla Automobilklubu Rzeszowskiego.

Rundami mistrzostw były rajdy: „Wiosna” – Rzeszów, „Podkarpacie” – Jasło, „Pogoń za lisem” – Słonne i „Mikułajki ’2010” – Rzeszów.