Zimny i Hoszko w 1. Rajdzie Rzeszowiak

29 maja 2015, Sporty samochodowe

W najbliższy weekend zostanie rozegrany 1. Rajd Rzeszowiak, który otwiera nowy cykl Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Podkarpacia. Na starcie nie zabraknie zawodnika Automobilklubu Rzeszowskiego – Witka Zimnego, u którego boku zasiądzie Łukasz Hoszko (KM. Łańcut). Załoga będzie pokonywać odcinki znane z Rajdu Rzeszowskiego w Renault Clio.

Zimny - Rajd RzeszowiakWitold Zimny: Bardzo się cieszę, że po prawie rocznej przerwie wracam do rajdowej rywalizacji. Jest to dla mnie element przygotowania do Rajdu Rzeszowskiego. Na prawym fotelu zasiądzie Łukasz Hoszko, z którym planujemy przejechać cały cykl Mistrzostw Podkarpacia. Nie mieliśmy wiele okazji żeby potrenować, ale jestem pewien, że nasza współpraca będzie się dobrze układać.  Liczę na ładną pogodę i fajną rywalizację. Mam nadzieję, że niezbyt wysoka frekwencja nie zniechęci kibiców i tłumnie stawią się na oesach. 

Łukasz Hoszko: To jest mój pierwszy start w roli pilota. Wszystko tutaj jest dla mnie nowe, dlatego ten rajd będzie dla mnie na pewno wielkim wyzwaniem. Dobrze, że mój debiut przypadł na domową imprezę, dzięki czemu będę miał wsparcie moich znajomych oraz łatwiej mi będzie posługiwać się książką drogową 🙂

 

Nasz start wspierają: Ravenol Polska,  Do Celu – szkolenie kierowców, Watkem, Sopran – zespół muzyczny, Automobilklub Rzeszowski.

Patroni medialni: Fotografia motoryzacyjna – Jacek Kutta, Nowe oblicze, erajdy.pl. Zapraszamy na nasz Facebook’owy profil: www.facebook.com/zimnymirek

Fot. Jacek Kutta

Zadaj pytanie on-line Napisz do nas... Wyślij