Witek Zimny: 20 Rajd Rzeszowski to mój debiut w RSMP

17 sierpnia 2011, Sporty samochodowe

Witek Zimny:

20 Rajd Rzeszowski to mój debiut w RSMP. Dwa dni ścigania się w śród elity polskich kierowców było dla nas bardzo miłym doświadczeniem. Jechało nam się dosyć ciężko gdyż mieliśmy długą przerwę we wspólnych startach, co wpłynęło na naszą formę. Jednak zadanie, którym było dojechanie do mety wykonaliśmy przy okazji zajmując pierwsze miejsce w klasie HR12. Clio nie sprawiło nam większych niespodzianek. Mieliśmy kilka przygód, ale nie da się ichuniknąć na rajdzie. Rajd świetnie zorganizowany. Odcinki specjalne bardzo ciekawe i zróżnicowane. Nasz start w tym rajdzie dedykuje mojemu tacie, któremu nie dane było zobaczyć nas na odcinkach.

Szczepan Mirek:

Rok temu wygraliśmy nasz domowy rajd w klasie mając 10 konkurentów, teraz wygraliśmy jadąc sami, więc nie uważam tego za wielki sukces. Ważniejsze jest 27 miejsce w generalce, chociaż i tu są dwa aspekty: 1. większość chłopaków za nami korzystało z Superally, 2. jechaliśmy sami w klasie, więc nie było presji i spokojnie unikaliśmy błędów. Pokazaliśmy jednak niedowiarkom, że da się wystartować i ukończyć z dzbankiem i w połowie generalki rundę RSMP samochodem za 7tys zł. Dla mnie Rajd Rzeszowski to, obok Rajdu Karkonoskiego, najlepsza impreza w sezonie. Nawet pogoda w tym roku dopisała! Dzięki za doping i trzymajcie kciuki, żebyśmy zdobyli pieniądze na następne starty!

Nasz start był możliwy dzięki wsparciu firmy FOTA. Dziękujemy firmie FABER Auto za serwis przed i podczas rajdu. Oprawę graficzną naszego startu zapewniła firma „Generalni”. Catering zapewniła pizzeria Va Bene. Dziękujemy również za pomoc firmie Hoffman i Darkowi Mikołajczykowi. Zapraszamy na  www.zimnymirek.pl oraz nasz profil na facebooku „Zimny Mirek Rally Team”.

Zadaj pytanie on-line Napisz do nas... Wyślij