Stankiewicz/Kołodziej po Rajdzie Mazowieckim

17 maja 2012, Sporty samochodowe

10. Rajd Mazowiecki to dla załogi Michał Stankiewicz / Sławek Kołodziej kolejna impreza z cyklu Rajdowego Debiutu – 3 Ligi. Rajd zaliczany także do RPP pozwolił zawodnikom sprawdzić się na dłuższych, technicznie złożonych odcinkach. Zmienna pogoda dostarczyła wielu emocji i dała możliwość wypróbowania swoich sił w różnych warunkach. Głównym zamierzeniem rzeszowskiego duetu było stawienie się na mecie, ponieważ do licencji R1 brakowało już tylko jednego punktu. Cel został osiągnięty, więc teraz Michał i Sławek mogą śmiało rozpocząć przygotowania do Rajdu Karkonoskiego, w którym wystartują już w ramach Rajdowego Pucharu Polski.

Michał Stankiewicz:

Jesteśmy bardzo zadowoleni, że udało się zdobyć upragniony komplet punktów. Dziękujemy mechanikom za świetne przygotowanie samochodu oraz kibicom, którzy nas dopingowali i odwiedzili na strefie serwisowej. Teraz z niecierpliwością oczekujemy na starty w RPP, a zaczynamy Rajdem Karkonoskim już początkiem czerwca.

Sławek Kołodziej:

Odcinki okazały się bardzo szybkie, więc trzeba było pilnować, aby przy tych dużych prędkościach nie popełnić żadnego błędu. Trochę dziwnie jechać rajd bez pomiaru czasu, ale potrzebny był ten 1 punkt do licencji. Wszystko przebiegało bez problemów, auto nie zaskoczyło nas żadną awarią, dlatego już możemy przygotowywać się do następnego rajdu.

Za wsparcie dziękujemy firmom: Instalbud-Rzeszów, alebeton.pl, Team Nieruchomości, Icam House Hotel i Automobilklubowi Rzeszowskiemu. Zapraszamy także na naszą stronę internetową www.stankiewiczrally.pl oraz profil na Facebook’u.

Fot. Magdalena Antos-Tadla

Zadaj pytanie on-line Napisz do nas... Wyślij