Raczkowski / Gwiazda po Rajdzie Rzeszowskim

23 sierpnia 2012, Rajd Rzeszowski, Sporty samochodowe

RADEK RACZKOWSKI:

– To był bardzo trudny rajd, na którym dużo się działo i biorąc pod uwagę problemy techniczne i przygody, które mieliśmy podczas pierwszego etapu to jestem zadowolony z wyniku, jaki osiągnęliśmy. Podczas drugiego etapu rajdu była bardzo zmienna pogoda, ale nam udawało się dobrze dobierać opony i choć nasze tempo nie było jakieś szaleńcze, to powoli odrabialiśmy straty z dnia poprzedniego i przesuwaliśmy się w klasyfikacji. Z pewnością zdobyliśmy w Rzeszowie razem z Łukaszem dużo nowych doświadczeń, był to tak naprawdę nasz pierwszy wspólnie przejechany rajd. Tym bardziej się cieszę, że uniknęliśmy poważnych błędów.

ŁUKASZ GWIAZDA:

– Bardzo się cieszę z ukończenia swojego domowego rajdu. Problemy, z którymi borykaliśmy się pierwszego dnia, strasznie wybiły nas z rytmu. Drugi dzień to loteria oponowa i można powiedzieć, że dopiero na ostatnim odcinku rajdu pojechaliśmy tak jak powinniśmy – udało nam się przeskoczyć Tomka Żerebeckiego i zająć 3 miejsce w CRTP. Podziękowania dla serwisu za szybkie „odświeżenie” naszej rajdówki po przygodach z pierwszego etapu.

Start nasz jest możliwy dzięki wsparciu naszych partnerów: firmy RAK-BUD, OPOLTRANS i XEXPERT.PL. Patronat medialny nad naszą załogą sprawują: TV Białystok, Gazeta Współczesna oraz portal bialystokonline.pl
Zadaj pytanie on-line Napisz do nas... Wyślij