Paweł Hoffman w 37 Bieszczadzkim Wyścigu Górskim

5 września 2011, Sporty samochodowe

Kolejny wyścig z cyklu GSMP już zbliża się. W tych zawodach wystartuje także Paweł Hoffman w kultowym SAAB-ie 96 V4. Dla Pawła jest to piąty i szósty wyścig w roku 2011. Niestety z przyczyn niezależnych nie mógł wystartować w eliminacjach w Sopocie i Banovcach.

Aktualny wyścig jest dla mnie bardzo ważny, obecnie jestem na pierwszym miejscu w grupie HS/I i liczę na utrzymanie tego wyniku do końca cyklu, zaznaczył Paweł Hoffman i dodał: W tym sezonie bardzo dużo pracy włożyłem w mechanikę samochodu, przede wszystkim została dopracowana skrzynia biegów, a moi mechanicy wyciągnęli z silnika więcej koni. Załuż jest dla mnie dosyć przyjazny, a to dlatego, że oprócz wzniosu posiada wiele zakrętów w niedużych odstępach co służy mojemu stylowi jazdy, a przede wszystkim nie najmocniejszemu silnikowi. Porównując oczywiście moc Saaba do współczesnych wyścigówek.

Jak zwykle oczekuję na doping kibiców, którzy zawsze miło witają SAAB-a. Szczególnie oczekuję na kibiców z klubu  www.saabklub.pl , którzy są wierni tej marce.

fot. Jakub Hoffman

Zadaj pytanie on-line Napisz do nas... Wyślij