Maciej Wojdyło i Rafał Dziura na mecie 22 Rajdu Rzeszowskiego.

16 sierpnia 2013, Rajd Rzeszowski, Sporty samochodowe

Maciej Wojdyło: Jesteśmy na mecie ! Za nami dobrze przejechany, trudny rajd, który wiele załóg zakończyło poza drogą. Nam na szczęście udało się pozostać na asfalcie, dzięki czemu możemy cieszyć się z punktów w klasie i z kolejnej mety. Paradoksalnie odwołane dwa odcinki, a co za tym idzie mniejsza liczba kilometrów przejechanych na ostro pomogła nam – w innym przypadku całe 2 ostatnie oesy jechalibyśmy hamując już samymi blachami zamiast klocków. Co ciekawe, właśnie z takim niesprawnym układem hamulcowym na ostatnim odcinku uzyskaliśmy czas z najmniejszą stratą do konkurencji – być może byłby to dobry sposób na poprawianie wyników 🙂

Chciałbym podziękować naszym sponsorom: Unimet CENTRUM NARZĘDZIOWE, Firma Biliński, Muzeum Bombki Choinkowej w Nowej Dębie, AUTOMACHER profesjonalny serwis, Pracownia Reklamy e-PIXEL studio, ARKREO – kompleksowe rozwiązania internetowe; Rafałowi za bezbłędny pilotarz oraz Lukiemu i Markowi za fachowe doglądanie maszyny w czasie zawodów.

Przypominamy również o konkursie fotograficznym (zarówno dla amatorów jak i profesjonalistów) – najlepsze zdjęcia zostaną nagrodzone koszulkami zespołu. Prace prosimy przesyłać na adres: wojdylo.maciej@gmail.com.

fot. Robert Biernacki

 

Zadaj pytanie on-line Napisz do nas... Wyślij