Łukasz przed rajdem Karkonoskim 2009

1 lipca 2009, Sporty samochodowe

Łukasz Sitek / Łukasz Gwiazda przed 24 Rajdem Karkonoskim.

W dniach 10-11 lipca 2009 rozegrana zostanie V runda Rajdowego Pucharu Polski – Rajd Karkonoski. Na trasę zlokalizowaną w okolicach Jeleniej Góry wyruszy cieszyńsko-rzeszowska załoga dwóch Łukaszów Sitka i Gwiazdy.

O to co mówią przed startem:

Łukasz Sitek:

Jest połowa sezonu, a ja jadę dopiero pierwszy rajd i do tego w obcych mi stronach. Lekki stres jest, ale mam nadzieje, że po ujrzeniu zielonego światła wszystko zniknie i spokojnie będę mógł podążać do mety. Nowy sponsor, nowy mocniejszy silnik i kultowe trasy w okolicach Jeleniej Góry- tak w skrócie mogę opisać wszystko. Oprócz znanego już nam wszystkim serwisu samochodowego i stacji diagnostycznej AutoSit, doszedł nowy sponsor www.PUBSPORTOWY.pl z szefem Wojtkiem który fascynację piłką nożną potrafi połączyć z rajdami. Dzięki nim oraz własnym oszczędnością będę starał się nawiązać walkę z konkurencją.

Łukasz Gwiazda:

Czas nieustannie leci, do startu już tylko kilka dni, a do zrobienie wiele rzeczy. Niestety z racji obowiązków ominą mnie testy, ale wszystko mamy nadrobić w środę przed rajdem. Jedziemy za czołówką Mistrzostw Polski co wydaję mi się całkiem w porządku, będziemy mogli łatwiej wybrać optymalny tor jazdy. Od rajdu warszawskiego nie siedziałem w samochodzie, ale mam nadzieje że nie będzie żadnych problemów.

Start załogi reprezentującej automobilklub cieszyński i rzeszowski możliwy jest dzięki AutoSit i www.PUBSPORTOWY.pl
Zadaj pytanie on-line Napisz do nas... Wyślij