Grzegorz Musz drugi w Klasie A-2000! – GSMP Korczyna 2014

15 września 2014, Sporty samochodowe

Górskie Samochodowe Mistrzostwa Polski – „Prządki 2014” rozegrane w zeszły weekend na podkarpackich trasach na długo zapiszą się w pamięci. Zacięta rywalizacja, piękna pogoda i tłumy kibiców przy trasie w Korczynie stworzyły wspaniałą, wyścigową atmosferę. Podczas dwóch dni zawodów rozegranych przy pięknej i słonecznej pogodzie kierowcy rywalizowali o zwycięstwo i tytuły mistrzowskie, serwując kibicom zapierającą dech w piersiach walkę o ułamki sekund.

Grzegorz Musz GSMP Korczyna 2014W tych warunkach świetnie spisał się reprezentant PSB Mrówka Erem Rally Team – Grzegorz Musz. Zawodnik wspierany przez: Grupa PSB Mrówka, EREM, TYTAN, SATYN, , Bolix, Wkręt-Met, PBS Bank oraz Prezydent Miasta Przemyśla z przejazdu na przejazd poprawiał uzyskiwane czasy i stawał się coraz większym zagrożeniem do swoich rywali. Ostatecznie podczas sobotnich i niedzielnych rund stanął na podium Klasy A-2000, zajmując dwukrotnie drugie miejsce. Co równie ważne, Grzegorz Musz poprawił o ponad trzy sekundy swój rekord trasy ustanowiony przed dwoma laty.

Grzegorz Musz: Automobilklub Małopolski wykonał kawał dobrej pracy przygotowując GSMP Prządki. W trakcie całego weekendu panowała świetna atmosfera, którą podsycali naprawdę wspaniali kibice. Moim celem było sprawdzenie się w rywalizacji z kierowcami na co dzień startującymi w wyścigach górskich oraz zmierzenie się z własnym rekordem trasy, który ustanowiłem dwa lata temu. O ile pierwsze zadanie było raczej ciekawostką, gdyż istnieją spore różnice w samochodach przygotowanych do wyścigów i rajdów, o tyle drugi cel był bardzo konkretny, gdyż chciałem sprawdzić progres w swojej jeździe. Ostatecznie zająłem zarówno w sobotę jak i w niedzielę drugie miejsce w klasie A-2000 i już w sobotę udało się poprawić własny rekord trasy o nieco ponad sekundę, natomiast w pierwszym niedzielnym podjeździe wyścigowym wykręciłem czas 2:09;957, którym poprawiłem rekord o ponad 3 sekundy. To był bardzo udany, pogodny i przede wszystkim wyścigowy weekend, z którego przywiozłem dwa puchary za II miejsca w klasie A-2000 i swój rekord trasy. Gratulacje dla Szołka za świetnie czasy w ośce! Start w Korczynie stanowił świetną rozgrzewkę przed Rajdem Nadwiślańskim, w którym pojedziemy już za dwa tygodnie. Starty naszego zespołu nie  byłyby możliwe bez wsparcia naszych partnerów: Grupa PSB Mrówka, EREM, TYTAN, SATYN, , Bolix, Wkręt-Met, PBS Bank oraz Prezydent Miasta Przemyśla.

Zadaj pytanie on-line Napisz do nas... Wyślij