Debiut Baczyńskiego w 2011 roku – 20 Rajd Rzeszowski

25 lipca 2011, Sporty samochodowe

Kamil Baczyński i Jakub Kaszuba przed 20 Rajdem Rzeszowskim.

Kamil:

Start w 20 Rajdzie Rzeszowskim ma dla mnie szczególne znaczenie, ponieważ pierwszy raz zmierzę się z odcinkami rajdowymi. Na pewno to nowe doświadczenie, ponieważ wcześniej tylko startowałem w GSMP. Również wielkim znaczeniem będzie mocno obsadzona klasa A7, w której startują prawdziwi matadorzy i naprawdę mocne wozy. Naszym celem jest przejechanie wszystkich odcinków, zdobycie cennego doświadczenia i zameldowanie się na Rzeszowskim Rynku na mecie!!!

 

Jakub:

Bardzo się cieszę, że mogę po pilotować Kamila. Będzie to mój pierwszy start na prawym fotelu, na dodatek w takim pięknym aucie, jakim jest Renault Clio R3. Mam nadzieję że sprawdzę się w roli pilota. Na pewno będę się starał o zagwarantowanie profesjonalnego podejścia do pilotowania i zapewnienia dobrego humoru w rajdówce. Na pewno skorzystam z rad kolegów, koleżanek którzy siedzą w tym fachu od lat. Żeby więcej nie pisać zapraszam wszystkich do kibicowania Naszej załodze!!!

 

 

Za możliwość startu odpowiedzialni są : -Pexpol Plus Agregaty -Auto komis Rafał Wrona -Gregor dystrybutora olejów Valvoline -Hotel Polonez Dębica – -Panta Racing oraz OMP Zespół objęty jest patronatem medialnym: – RADIO WAWA – RADIO ESKA – NOWINY gazeta codzienna – OBSERWATOR
Podziękowania dla ekipy Bartka Boruty 2Brally za udostępnienie i pełną obsługę auta.
Zadaj pytanie on-line Napisz do nas... Wyślij