Cisna 2010 i Darek Mikołajczyk w Peugeocie

31 maja 2010, Sporty samochodowe

Za nami kolejny wyścigowy weekend. Tym razem „samochodowi górale” spotkali się w Cisnej na 3 i 4 rundzie Górskich Samochodowych Mistrzostw Polski.

Wśród ponad 60 zawodników po raz kolejny pojawił się Peugeot 106 S16 w barwach CASIO – KAGER , za którego kierownicą zasiadał Darek Mikołajczyk.

Dariusz Mikołajczyk:

– Mam mieszane uczucia po tym wyścigu… Pierwszy dzień skończyłem bez punktu przegrywając 6 miejsce o 0,3 sek. Źle dobrane opony na pierwszy przejazd wyścigowy na pewno zaważyły na tym wyniku. Drugiego dnia warunki pogodowe były stabilne, świeciło słońce nie było już oponowego problemu. Równa jazda i problemy konkurentów pozwoliły na zajęcie 4 miejsca w klasie A-1600 i zdobycie 3 cennych punktów.

Dziękuję z tego miejsca za wsparcie jakiego udzieliły mi firmy CASIO, FOTA-KAGER,Hoffman oraz rodzina i przyjaciele z Automobilklubu Rzeszowskiego. Bez nich mój tart w Cisnej nie byłby możliwy.

44

Po czerech eliminacjach nasz zawodnik zajmuje 6 miejsce w klasie A-1600, 16 w grupie A oraz 34 w klasyfikacji generalnej.

fot. Rafał Sadleja oraz Jacek Kutta

Zadaj pytanie on-line Napisz do nas... Wyślij