58. RAJD WISŁY WAŻNYM STARTEM DLA ZAŁOGI OGRYZEKRALLYSPORT

14 września 2012, Sporty samochodowe

Sławomir Ogryzek i Zbigniew Cieślar wystartują w 6 rundzie RPP – 58. Rajdzie Wisły. Celem czwartej załogi Rajdowego Pucharu Polski jest poprawa pozycji punktowej i awans w klasyfikacji generalnej. Po wygraniu Rajdu Rzeszowskiego oraz treningowym występie podczas Rajdu Koszyc, Sławomir Ogryzek jest dobrze przygotowany do startu na drogach Jastrzębia-Zdroju i Pawłowic.

Walka w klasyfikacji generalnej RPP wkracza w decydującą fazę, przed nami 6. runda Rajdowego Pucharu Polski – 58 Rajd Wisły. Zajmując czwartą pozycję w klasyfikacji generalnej, mamy apetyt na poprawę dorobku punktowego i awans do pierwszej trójki. Zadanie, które sobie postawiliśmy jest ambitne i możliwe do wykonania. Podczas zeszłego weekendu wystartowałem wraz z Wojtkiem Brejlakiem treningowo w Rajdzie Koszyc. Przejechaliśmy w sumie prawie 165 km oesowych. Jestem dobrze przygotowany do startu. Podczas tegorocznej edycji Rajdu Wisły czeka na nas w sumie 9 odcinków specjalnych (3 odcinki pokonywane trzykrotnie). Liczę na dobry występ!

– komentuje Sławomir Ogryzek

Rajd Wisły jest jednym z moich ulubionych rajdów. Trasy w okolicach Jastrzębia Zdroju są bardzo wymagające, techniczne oraz obfitujące w zmienne tempo. Zobaczymy, jakie warunki będą panowały podczas zapoznania z trasą – od dobrego opisu zależy pewność jazdy na tych krętych śliskich trasach. Założyliśmy ze Sławkiem, że pojedziemy szybko i bezbłędnie. Chcemy osiągnąć metę w Jastrzębiu-Zdroju na jak najwyższej pozycji w klasyfikacji generalnej!

– dodaje Zbigniew Cieślar

Wsparcia podczas startów w 2012 roku udzielają nam firmy: ROS-SWEET Sp. z o.o. – www.orzechy.pl, GIGA TV Telebimy Multimedialne, Melbake oraz Blue Diamond Hotel Wellness Spa – www.bluediamondhotel.pl. Obsługą Citroëna C2 R2 Max zajmuje się bezbłędny team: www.fightersglory.com. Zdjęcia do informacji prasowej dostarcza – Tomasz Filipiak.

Zadaj pytanie on-line Napisz do nas... Wyślij