Paweł Hoffman w Korczynie – ostatniej rundzie GSMP

Kolejne, już ostatnie zawody z cyklu Górskich Samochodowych Mistrzostw Polski odbędą się w Korczynie koło Krosna, 21 i 22 września.

Polonez 2000 - Limanowa 2013 (8)

W zawodach tych weźmie udział także Paweł Hoffman zawodnik  Automobilklubu Rzeszowskiego, kolejny raz zasiadając za kierownicą kultowego Poloneza 2000 Rally.

Z wypowiedzi Pawła: …ten rok jest dla mnie wielką nauką jazdy tylnonapędowcem, a także dostrajaniem samochodu do siebie. Patrząc na początek sezonu i pierwsze moje starty Polonezem to zauważam pozytywne zmiany …po prostu coraz bardziej czuję tą rajdówkę. Zaznaczyłem „rajdówkę” bo jadąc nim w rajdach odczuwam, że Polonez lepiej sobie radzi właśnie jako auto rajdowe, niż wyścigowe. Lubię trasę w Korczynie i liczę na dobry wynik. Zapraszam wszystkich moich kibiców do mocnego kibicowania, a spragnionych zawsze mile przyjmiemy w naszym namiocie serwisowym racząc kawą, czy herbatką.

 

Starty w sezonie 2013 wspierają: www.kronikarajdow.pl, www.hoffman.auto.pl, www.automobilni.pl, Nowiny, www.berner.pl, www.bosch.pl

Zadaj pytanie on-line Napisz do nas... Wyślij