Stankiewicz/Kołodziej przed Karkonoskim

28. Rajd Karkonoski z bazą w Jeleniej Górze będzie kolejną eliminacją Rajdowego Pucharu Polski, w której wystartują Michał Stankiewicz i Sławek Kołodziej. Dla rzeszowskiej załogi, która po dwóch tegorocznych rajdach zajmuje 3. miejsce w klasie 9., będzie to drugi start w Karkonoszach. W ubiegłym roku, debiutując w RPP, poradzili sobie bardzo dobrze zajmując drugą lokatę.

Michał Stankiewicz: Jest mi bardzo miło poinformować, że dzięki wsparciu firm Instalbud-Rzeszów, Icam hotel oraz e-transmisje, w pierwszy weekend lipca będziemy mogli reprezentować Automobilklub Rzeszowski na trasach Rajdu Karkonoskiego, kolejnej eliminacji Rajdowego Pucharu Polski. To właśnie na tych odcinkach w okolicach Jeleniej Góry debiutowałem w zeszłym roku w RPP. To bardzo wymagający rajd, więc rywalizacja zapowiada się fantastycznie! Bardzo chciałbym powtórzyć wynik z zeszłego roku, chociaż przy tak mocnej konkurencji w klasie będzie to bardzo trudne. Bardzo liczę na Wasz doping w niedzielę 7 lipca.

Sławek Kołodziej: Tegoroczna trasa rajdu będzie z pewnością bardzo wymagająca. Organizatorzy przygotowali całkowicie nowy odcinek, a dwa pozostałe, znane nam z ubiegłego roku, to jedne z trudniejszych w całym sezonie. Trzeba będzie już od pierwszego odcinka maksymalnie się skoncentrować i narzucić szybkie tempo. Z pewnością damy z siebie wszystko, tak aby z dobrym wynikiem zameldować się na mecie w Jeleniej Górze.

Fot. Kamil Bać

Zadaj pytanie on-line Napisz do nas... Wyślij