Roman Baran bojowo i optymistycznie nastawiony do Magury

22 czerwca 2019, Aktualności, Sporty samochodowe
Roman Baran zaliczył już dwa wyścigowe starty w sezonie 2019, jednak ani w Bieszczadzkim Wyścigu Górskim, ani tym bardziej w czeskim Sternberk nie do końca mógł się nacieszyć jazdą swoim nowym Mitsubishi Lancerem w A-Grupowej specyfikacji. Bez względu na przeciwności, do Magury Małastowskiej przyjeżdża mocno zmotywowany i z pozytywnym nastawieniem. W trzeciej i czwartej rundzie Górskich Samochodowych Mistrzostw Polski zawodnik z Rzeszowa będzie bronił prowadzenia w Grupie A.
 
Należy do tego grona kierowców, którzy nie startowali we wszystkich pięciu dotychczasowych edycjach, ale pojawia się tutaj nieprzerwanie od 2015 roku. Najlepszy z wyników, jakie do tej pory zabierał z Małastowa to podwójne czwarte miejsce w klasyfikacji generalnej, z drugiego wyścigowego weekendu GSMP 2017.
 
 
Wygląda na to, że przed tegoroczną edycją udało się w końcu w 100% ukończyć projekt nowego Lancera, więc cel na najbliższe dwie rundy to walka o najwyższy stopień podium. Wszystko rozstrzygnie się na czterech podjazdach wyścigowych ponad 3,5 km trasy, na którą 22 i 23 czerwca serdecznie zapraszamy kibiców.
 
 
Roman Baran:
 
Przyjeżdżamy do Małastowa w bojowych nastrojach. Udało się, mam nadzieję, uporać ze wszystkimi problemami, jakie nam doskwierały na początku tego sezonu, więc musi być dobrze. Mitsubishi jest gotowe i my także, więc czekamy na start pierwszego podjazdu. Trasa w Magurze nigdy nie należała do łatwych, ale przez te lata wiemy, jak do niej podejść. Wierzę, że w tym roku będzie dla nas przychylna.
 
Tym razem, jako jedyny będę reprezentował barwy LRacing, ale postaram się zrobić to godnie i przede wszystkim z dobrym skutkiem. Nasz główny cel to obronić dobry wynik wywalczony w Załużu i zdobyć w Magurze jak najwięcej punktów. Zapowiadało się, że będzie upalnie, chociaż pogoda w ten weekend może nas zaskoczyć. Niezależnie od aury atmosfera na trasie i w serwisach na pewno będzie gorąca.
 
W swoim oraz w imieniu wszystkich partnerów zapraszam was serdecznie na 6. Wyścig Górski Magura Małastowska. Dzięki Miastu Rzeszów, firmom Szik, Bendiks, Handlopex, B3Studio, Cutline, MPWiK Rzeszów, L Racing Liptak, L Sport, Motul, CR-turbo.pl, Carrera, Placard, Uroczysko – noclegi Korczyna, MTD, ATS, Inter-Cars, Xtreme Clutch, NGK, MTuning oraz TVP3 Rzeszów mamy szansę i zaszczyt być tutaj już piąty raz.
 
Fot. Agnieszka Wołkowicz
Zadaj pytanie on-line Napisz do nas... Wyślij