Rajdowy Zespół Hoffman – plany na rok 2020

W sezonie 2020 w skład Zespołu Rajdowego Hoffman wchodzi grupa czterech zawodników, tj.: Paweł Hoffman, Łukasz Gwiazda, Marcin Barłoga i Jakub Kaszuba.

Jako pierwszy w tym roku w oficjalnych zawodach udział wziął Łukasz Gwiazda, startując w styczniu w Rajdzie Zimna Levoca na Słowacji. Wspólnie z Mariuszem Zapałą, w Skodzie Fabia R5, ukończyli zmagania na pierwszym miejscu. Gwiazdę w tym roku zobaczymy jeszcze u boku Zapały w cyklu Rajdowych Mistrzostw Litwy oraz w Rajdowych Samochodowych Mistrzostwach Polski, gdzie stworzy załogę z Balbiną Gryczyńską.

Paweł Hoffman będzie w tym sezonie startował z dwoma pilotami: Marcinem Barłogą i Jakubem Kaszubą, w Saabie 96V4 Rally. Auto poddawane jest gruntownemu remontowi, który był niezbędny po trzech wyczerpujących sezonach startów. W rajdówce został m.in. wyremontowany silnik i poprawione zawieszenie. Pierwszą próbą Saaba będzie 6. Rajd Rzeszowiak, który odbędzie się już 21 marca. Zawody odbędą się na terenie gminy Lubenia, będąc świetnym poligonem dla auta, oraz treningiem dla zawodników. Za kierownicą usiądzie Paweł, a popilotuje go Marcin Barłoga.

W bieżącym roku załodze będą patronować: Motul, Autorak – Dieselland, Gmina i Miasto Boguchwała, Berner, GHZ Automatic, oraz Firma Hoffman. Cała ekipa zawodników reprezentuje barwy Automobilklubu Rzeszowskiego.

Wstępne plany załogi Hoffman/Barłoga/Kaszuba:

  • 20-21.03.2020 – Rajd Rzeszowiak
  • 24-26.04.2020 – Revival Rally Prague
  • 26-28.06.2020 – Rajd Polski
  • 06-08.08.2020 – Rajd Rzeszowski
  • 08-11.10.2020 – Rally Legend
Zadaj pytanie on-line Napisz do nas... Wyślij