RAJD BOHEMII przed Sławomirem Ogryzkiem

RAJD BOHEMII przed Sławomirem Ogryzkiem

11-07-2013

Rajd Bohemii, stanowiący w tym roku piątą rundę Rajdowych Mistrzostw Czech, będzie także kolejną areną zmagań dla załogi OgryzekRallySport w składzie Sławomir Ogryzek i Grzegorz Dachowski. Duet rywalizujący w tym roku w Mistrzostwach Europy traktuje czeską przygodę jako przygotowanie do startu w domowym Rajdzie Rzeszowskim oraz Rajdzie Barum.

ogryzekrallysport fot. tomasz filipiakSławomir Ogryzek: W zeszłym roku miałem okazję zapoznać się z trasami Rajdu Bohemii i mam nadzieję, że pewna znajomość specyfiki czeskich asfaltów pomoże nam w jak najlepszym przygotowaniu się do startu w domowym Rajdzie Rzeszowskim oraz kolejnej rundzie Rajdowych Mistrzostw Europy – Rajdzie Barum, który jak co roku przyciągnie tłumy kibiców oraz wiele załóg, które będą chciały wywalczyć jak najlepszy wynik. Na Rajdzie Bohemii będziemy także bronić honoru biało-czerwonych barw i liczymy na doping kibiców z Polski, których nigdy nie brakuje na czeskich odcinkach specjalnych.

Grzegorz Dachowski: Mój maraton rajdowy trwa. To będzie mój trzeci start na przełomie trzech tygodni, co nie pozwala wypaść z rytmu rajdowej pracy. Rajd Bohemii nie bez powodu znalazł się w naszym kalendarzu startów na sezon 2013. Specyfika czeskich asfaltów pomoże nam w jak najlepszym przygotowaniu się do dwóch kolejnych występów: Rajdzie Rzeszowskim i Barum. W dalszym ciągu czeka nas ciężka praca nad wieloma aspektami rajdowej sztuki i każde kilometry pokonywane w sportowym tempie są bardzo potrzebne.

 

Zadaj pytanie on-line Napisz do nas... Wyślij