Witek Zimny i Sławek Kołodziej w 52. Rajdzie Barbórki

11 grudnia 2014, Sporty samochodowe

W ubiegły weekend w Warszawie odbył się podsumowujący sezon 52. Rajd Barbórka. Załoga Zimny Mirek Rally Team wystartował w tych zawodach po raz pierwszy. Mimo, iż nie udało się dostać na słynną Karową, zawodnicy Automobilklubu Rzeszowskiego ze stolicy wrócili zadowoleni.

Zimny
Witek Zimny: Udało nam się ukończyć Barbórkę, ale do końca nie było to takie oczywiste. Przed ostatnim odcinkiem okazało się, że kamień który dostał się na płytę pod silnikiem przebił miskę olejową. Na szczęście na resztkach oleju dotarliśmy do mety ostatniego odcinka. Ogólnie to dobrze się bawiliśmy i nawet nie patrzyłem na czasy. Starałem się ciągnąć za hamulec ręczny gdzie tylko się dało 🙂 Nie siedziałem w rajdówce od Rajdu Rzeszowskiego, więc powrót za kierownicę sprawił mi wiele przyjemności. Chciałem podziękować Maćkowi i Oli za przygarnięcie nas w czasie Barbórki w Warszawie.

Sławek Kołodziej: Barbórka i sezon 2014 dobiegł końca. W tym roku zdobyłem wiele nowych doświadczeń, a w ubiegły weekend po raz pierwszy wystartowałem razem z Witkiem w Warszawie. Dość spora różnica technologiczna pomiędzy samochodami w naszej klasie spowodowała, że spokojnie i bez stresu podróżowaliśmy po stołecznych placach i dróżkach. Fajnie było w końcu skoczyć na słynnym mostku na Bemowie i przekonać się, jak to jest z tym lataniem na czterech kołach 😉 Chciałbym przy okazji podziękować Oli i Maćkowi oraz rajdowej ekipie za wszelką pomoc i atmosferę. Do zobaczenia w RSMP 2015!

Start załogi Witold Zimny/Sławek Kołodziej był możliwy dzięki wsparciu: Magneti Marelli Checkstar, Ravenol, Faber Auto, Automobilklub Rzeszowski, Fotografia Motoryzacyjna – Jacek Kutta, a także Kronika Fotograficzna Polskich Rajdów. 
Zapraszamy na nasz facebook’owy profil: www.facebook.com/zimnymirek

 

Fot. Jacek Kutta

Zadaj pytanie on-line Napisz do nas... Wyślij