Sławomir Kołodziej z Wiktorem Mączkowskim w 2. Rajdzie Nadwiślańskim

27 września 2014, Sporty samochodowe

2. Rajd Nadwiślański z bazą w Puławach stanowi 7. rundę Rajdowego Pucharu Polski. Dla duetu Wiktor Mączkowski/Sławomir Kołodziej będzie to pierwszy wspólny występ. Nowe odcinki, nowy pilot i nowe aspiracje na dobry wynik. Załoga startująca Hondą Civic Type R w klasie 5RPP liczy jednak przede wszystkim na zebranie cennego doświadczenia.

Mączkowski Kołodziej

Sławek Kołodziej: Nowe odcinki specjalne wyrównują szansę pomiędzy doświadczonymi załogami a tymi, które stawiają pierwsze kroki w rajdowym rzemiośle. Spróbujemy zatem dobrze opisać trasę, aby potem skoncentrować się tylko na szybkiej jeździe. Jesteśmy pozytywnie nastawieni do walki J Dzięki wszystkim, którzy przyczynili się do tego startu!

Wiktor Mączkowski: Rajd Nadwiślański jak każdy w tym sezonie będzie dla mnie zupełnie nowy. Ponadto, będę miał przyjemność tworzyć nową załogę ze Sławkiem Kołodziejem. Z tego co widać po filmach trasy rajdu są szybkie, nasiane prostymi i 90-cio stopniowymi zakrętami. Zapowiada się więc ciekawa rywalizacja. Za serwis naszego auta będzie odpowiadać ekipa z Auto Mag pod wodzą Marcina Gagackiego. Zapraszamy kibiców na rajdowe trasy, a tym którzy nie będą w stanie bawić się razem z nami polecamy nasz fanpage na fb z relacją z rajdu: www.facebook.com/BhpSerwisRallyTeam

Zadaj pytanie on-line Napisz do nas... Wyślij