Zmarł Grzegorz Chmielewski

Z głębokim żalem i wielkim smutkiem przyjęliśmy wiadomość, że w dniu 17 listopada 2022 r. zmarł, w wieku 76 lat, ś†p Grzegorz Chmielewski – dziennikarz motoryzacyjny, wielki miłośnik i znawca sportów motorowych.

Wspaniały człowiek, mocno zaprzyjaźniony z Automobilklubem Rzeszowskim. Autor wielu książek i publikacji dokumentujących historię sportu samochodowego w naszym kraju. Był m.in. współautorem kroniki pt. „Siedemdziesiątka”, wydanej z okazji 70-lecie Automobilklubu Rzeszowskiego oraz przez wiele lat redaktorem Informatora Rajdu Rzeszowskiego.

Profesjonalista w pełnym wymiarze, życzliwy i uczynny. Jego udział w pracach przygotowawczych, bezpośrednich relacjach i dokumentowaniu Rajdu Rzeszowskiego na przestrzeni wielu lat, stanowi cenny element promocji motosportu i środowiska naszego działania.

Łączymy się w bólu z rodziną zmarłego.

Przyjaciele z Polskiego Związku Motorowego i Automobilklubu Rzeszowskiego, dla których pamięć o Koledze Grzegorzu pozostanie na zawsze.

Msza św. żałobna przy Zmarłym odprawiona zostanie w poniedziałek, 21 listopada 2022 roku, o godzinie 14:20, w kaplicy na cmentarzu Rakowickim w Krakowie.

 

Zadaj pytanie on-line Napisz do nas... Wyślij