Super Sprint Prima Aprilis – 1 kwietnia 2023 – To nie żart!

Nie, to nie jest żart! Już 1 kwietnia 2023, w Niechobrzu, w gminie Boguchwała, zainaugurowane zostaną Mistrzostwa Okręgu Rzeszowskiego PZM 2023 w Super Sprincie. W imprezie pod nazwą Super Sprint Prima Aprilis może wystartować każdy chętny posiadacz prawa jazdy!

Impreza odbędzie się w miejscowości Niechobrz, w okolicach Krzyża Milenijnego, na 2-kilometrowej próbie sprawnościowej, stanowiącej fragment odcinka testowego Rajdu Rzeszowskiego. Park serwisowy, badanie kontrolne i biuro imprezy znajdować się będą na parkingu przy Sanktuarium w Niechobrzu.

Do udziału w imprezie zapraszamy wszystkich chętnych posiadaczy prawa jazdy i sprawnych, dopuszczonych do ruchu drogowego samochodów. Zgłoszenia przyjmowane będą: w formie elektronicznej do 29 marca (środa), do godz. 23:59. Ilość miejsc ograniczona.

Każda załoga przejedzie próbę sprawnościową trzykrotnie. Przejazdy odbywać się będą w godzinach od 11:30 do 14:30. Wcześniej odbędzie się odbiór dokumentów, badanie kontrolne samochodów oraz zapoznanie z trasą.

Szczegóły imprezy, zasady zgłoszeń i wysokość wpisowego zostały opisane w załączonym poniżej regulaminie uzupełniającym.

Zapraszamy do udziału!

DOKUMENTY:

 

Mapa próby sprawnościowej:

Zadaj pytanie on-line Napisz do nas... Wyślij