Super Sprint 50-latek – 07.10.2023

W sobotę, 7 października 2023, w Straszydlu w gminie Lubenia, odbędzie się Super Sprint 50-latek. W imprezie, która zostanie rozegrana na 2-kilometrowej próbie sprawnościowej, może wystartować każdy chętny posiadacz prawa jazdy!

Impreza, która stanowi 10. rundę Mistrzostw Okręgu Rzeszowskiego PZM w Super Sprincie, odbędzie się na terenie gminy Lubenia, ze startem i parkiem serwisowym na parkingu przy kościele w Straszydlu.

Do udziału w imprezie zapraszamy wszystkich chętnych posiadaczy prawa jazdy i sprawnych, dopuszczonych do ruchu drogowego samochodów. Zgłoszenia przyjmowane są: w formie elektronicznej do 4 października (środa), do godz. 23:59. Ilość miejsc ograniczona.

Każda załoga przejedzie próbę sprawnościową trzykrotnie. Przejazdy odbywać się będą w godzinach od 11:30 do 14:00. Wcześniej odbędzie się odbiór dokumentów, badanie kontrolne samochodów oraz zapoznanie z trasą.

Szczegóły imprezy, zasady zgłoszeń i wysokość wpisowego zostały opisane w załączonym poniżej regulaminie uzupełniającym.

Zapraszamy do udziału!

 

DOKUMENTY:

 

Fot. Kozłowski Photo

Zadaj pytanie on-line Napisz do nas... Wyślij