Hoffman drugi raz pokaże się Polonezem 2000 w wyścigu Górskim w Limanowej

Polonez 2000 Jahodna Moris CupHoffman drugi raz pokaże się Polonezem 2000 w wyścigu Górskim w Limanowej

W dniach 21 – 23 czerwca 2013 roku w Limanowej rozegrany zostanie 5 Wyścig Górski Limanowa – Przełęcz Pod Ostrą. Będzie to 5 i 6 runda Górskich Samochodowych Mistrzostw Polski. Trasa liczy 6031 metrów i posiada 35 zakrętów. Jest ona jedną z najbardziej lubianych tras w cyklu GSMP, a ponadto spełnia warunki aby organizować na niej zawody wyższej rangi, np. Mistrzostwa Europy.

W tych zawodach wystąpi także Paweł Hoffman, który drugi raz zasiądzie za kierownicą Poloneza 2000 Rally w wersji Walter Wolf.

Podczas startów w Jahodnej na Słowacji zauważyłem konieczność  zmian                w ustawieniu zawieszenia i w niewielkim stopniu dokonałem w warsztacie tych korekt. Polonez jest jednak wciąż ciężkim samochodem, jeśli chodzi o wyścigi, a jego homologacja pozwala jedynie na małe ingerencje, takie jak wymiana szyb na lżejszy materiał, czego i tak nie zdążyłem dokonać przed Limanową.

Jeśli chodzi o samą trasę to uważam, że jest bardzo przyjazna dla kierowców i dość dobrze zapamiętywalna. Ja ze swojej strony pozdrawiam wszystkich kibiców, którzy tak wiernie kibicowali mi kiedy startowałem Saabem 96 i proszę a dalsze wsparcie tym razem w polskim produkcie – Polonezie 2000.

Zadaj pytanie on-line Napisz do nas... Wyślij