Aż trzy załogi Automobilklubu Rzeszowskiego znalazły się na podium… rok 2009

20 stycznia 2010, Turystyka i nawigacja, Wydarzenia

Aż trzy załogi Automobilklubu Rzeszowskiego znalazły się na podium zakończonych w grudniu Nawigacyjnych Samochodowych Mistrzostw Okręgu Rzeszowskiego w sezonie 2009.

Od kwietnia załogi zdobywały punkty w kolejnych rundach. Pierwszą zorganizował nasz Automobilklub w Jasionce – rajd „Wiosna”. Komandorem rajdu był Jerzy Gierałt. Druga odbyła się w Jaśle. Rajd „Podkarpacie” był dziełem Stowarzyszenia Osób Niepełnosprawnych „Podkarpacie” i Jasielskiego Klubu Motorowego i Ratownictwa Drogowego. Komandorem imprezy był Ryszard Dzik. Kolejna runda  to „Pogoń za lisem” zorganizowana także przez Automobilklub Rzeszowski w Myczkowcach, w Bieszczadach. Komandorem rajdu był Radosław Mikuła. Ostatnią, zimową już, finałową rundę zorganizował tradycyjnie także nasz Automobilklub jako IX edycję rajdu „Mikułajki”. Komandorem rajdu był Radosław Mikuła.

Po podliczeniu wyników tytuł Nawigacyjnego Mistrza Okręgu Rzeszowskiego zdobyli zawodnicy naszego Automobilklubu: Edyta Wurm – Noworól i Jarosław Noworól. Tytuł I Wicemistrza zdobyli Miłosz Mikuła i Radosław Mikuła, zaś na miejscu III uplasowali się coraz lepiej jeżdżący w nawigacji bracia Sławomir i Mirosław Jaremciowie.

Pozostałe załogi naszego Automobilklubu zajęły dobre miejsca w ogólnej klasyfikacji, co pozwoliło na zdobycie klubowego tytułu Nawigacyjnego Mistrza Okręgu Rzeszowskiego przez Automobilklub Rzeszowski. I Wicemistrzem klubowym został Jasielski Klub Motorowy i Ratownictwa Drogowego, zaś tytuł II wicemistrza klubowego wywalczył Auto Moto Klub Tarnów.

b c

Dziękujemy wszystkim za udział w rundach, rywalizację fair – play i świetną atmosferę podczas rozgrywanych rajdów. Do zobaczenia na starcie w roku 2010!

Radek Mikuła

Wyniki

Zadaj pytanie on-line Napisz do nas... Wyślij