Zimny/Mirek przed 27 Rajdem Karkonowskim

28 maja 2012, Sporty samochodowe

Już za niedługo, w dniach 1,2,3 czerwca w okolicach Jeleniej Góry i Karpacza odbędzie się 3 runda Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski – 27 Rajd Karkonoski. Wystąpi w nim załoga Automobilklubu Rzeszowskiego – Checkstar Zimny/Mirek Rally Team. Oto krótkie wypowiedzi kierowcy Witolda Zimnego i jego pilota, Szczepana Mirka.

Witek Zimny:

To będzie mój pierwszy Rajd Karkonoski. Wiele słyszałem o tamtejszych trasach i naładowany tym coraz bardziej się nie mogę doczekać. Nasze Clio od Rajdu Świdnickiego przeszło kilka napraw, wystartowało w wyścigu górskim w Korczynie i gotowe czeka na podróż do Jeleniej Góry. Chcemy przywieźć na metę dobry wynik i wreszcie zacząć zbierać punkty w klasie HR. Mamy nadzieję, że awaria na Rajdzie Świdnickim była naszą ostatnią w tym sezonie i następnym razem wyciąganie skrzyni biegów będzie wiązało się z montażem krótszej wersji 🙂

Szczepan Mirek:

Rajd Karkonoski kojarzy mi się z moimi ulubionymi odcinkami. Bedę startował w nim po raz trzeci i po dwóch startach w A-grupowym Clio Sport przyszedł czas na Clio 16s. Mam nadzieję, że nasza rajdówka nie zrobi nam psikusa tak jak podczas Rajdu Świdnickiego. Nasz serwis poradził sobie z usterkami i wszystko działa jak powinno. Już się niemogę doczekać aż wsiądziemy do samochodu i zaczniemy walkę o jak najwyższą pozycję. Co tu więcej powiedzieć?

Zapraszamy na www.facebook.pl/zimnymirek, www.zimnymirek.pl oraz do kibicowania naszej załodze na odcinkach specjalnych!

Za umożliwienie startu w całym cyklu RSMP dziękujemy: Magneti Marelli Checkstar, KingTony, Fota, Faber Auto, Automobilni TV, Radio Rzeszów, G-Shock, Generalni – Kreatorzy reklamy, Automobilklub Rzeszowski.

Fot. Rafał Sadleja

Zadaj pytanie on-line Napisz do nas... Wyślij