Załoga Zimny – Mirek po Rajdzie Karkonoskim

6 czerwca 2012, Sporty samochodowe

Witek Zimny:

Rajd Karkonoski okazał się dla nas bardzo szczęśliwy pomimo wielu niesprzyjających okoliczności. Nie byliśmy do końca pewni czy uda się wystartować. Dosłownie na godzinę przed planowanym wyjazdem na rajd naszym mechanikom udało się poskładać samochód za co im bardzo dziękujemy. Podczas zapoznania popsuła się niezniszczalna Thalia która się poruszaliśmy pod odcinkach. Ma ona już przejechane 300tys i nigdy dotychczas nie zawiodła ;). Opisać ostatni odcinek udało się tylko dzięki uprzejmości Łukasza Lewandowskiego który wziął nas do swojego samochodu. Robinie opisu z tylnej kanapy jest całkiem ciekawym doświadczeniem w dodatku na jednym z najtrudniejszych odcinku na tym rajdzie. Problem z homologacją naszych pasów bezpieczeństwa groził niedopuszczeniem nas do startu. Z pomocą przyszedł kolega Karol Kunkel-Guska który użyczył nam swoje pasy za co serdecznie dziękujemy. Sam rajd już przebiegał bez większych problemów. Staraliśmy się jechać na maksimum swoich możliwości pomimo, że nasz samochód sporo odstaje od konkurencji. Równą i bezbłędną jazdą jednakże pięliśmy się z każdym odcinkiem w górę. Bardzo jesteśmy radzi z faktu, że udało się w końcu przejechać czysto rajd bez żadnych przygód i wycieczek w plener. Za to popełniliśmy trochę błędów w opisie i będziemy musieli jeszcze nad tym elementem popracować.

Szczepan Mirek:

Ja również bardzo się cieszę z naszego wyniku. 3 miejsce w tak mocnej i licznej klasie to na prawdę duży sukces. Cieszy również wynik w „generalce” – 24 miejsce, czyli połowa stawki. Wreszcie ukończyłem rajd 🙂 ! Kolejny raz utwierdziłem się w przekonaniu, że Karkonoski to impreza świetnie zorganizowana i najtrudniejsza w całym cyklu RSMP. Oprócz chłopaków, o których mówił Witek, pomógł nam również Łukasz Gwiazda, który wiózł zapasowe pasy i alternator do Thalii w nocy z Rzeszowa do Jeleniej Góry. Z wielkim apetytem czekamy na nasz domowy Rajd Rzeszowski. Zapraszamy Was na www.facebook.pl/zimnymirek gdzie co chwilę publikujemy różności związane z naszym teamem, www.zimnymirek.pl oraz do wyszukania naszych filmów onboard (zimny mirek karkonoski)

Start załogi Checkstar Zimny/Mirek w Rajdzie Karkonoskim nie byłby możliwy bez wsparcia firm: Magneti Marelli Checkstar, Kingtony,G-Shock,Fota,Faber Auto,Piekarnia Elżbiety Domin, Generalni Kreatorzy Reklamy, Radia Rzeszów, programu Autombilni.pl oraz Automobilklubu Rzeszowskiego.

Zadaj pytanie on-line Napisz do nas... Wyślij