Załoga Zimny – Mirek po pierwszym etapie Rajdu Karkonoskiego

2 czerwca 2012, Sporty samochodowe

Witek Zimny:

Pierwszy dzień za nami…A zaczęło się tak pechowo: najpierw awaria auta na zapoznaniu, później zakwestionowane na BK pasy i miałem wszystkiego dość. Na szczęście wiem, że zawsze mogę liczyć na moich przyjaciół i o 7 rano prawidłowe już pasy przyjechały z Rzeszowa (Dzięki Łukasz i Maciek) więc bez przeszkód mogliśmy się pojawić na starcie pierwszego odcinka specjalnego. Ewidentnie brakuje mi rozjeżdżenia przez to nie do końca dowierzam swoim notatkom i jadę wolniej niż powinienem. Na szczęście z każdym kilometrem jest lepiej i myślę, że jutro uda mi się złapać odpowiedni rytm.

Szczepan Mirek:

Piekielnie trudny rajd… Dzisiejszy etap ukończyło 32 załogi. z 50 które wystartowały rano. To , że jesteśmy tutaj to już naprawdę spore osiągnięcie, zwłaszcza, że były i momenty… Po dzisiejszym etapie zajmujemy 3 miejsce w grupie aut historycznych. Jutro kolejny ciężki dzień i nie ukrywam, że chcielibyśmy zakończyć go przynajmniej tak dobrze jak dzisiaj.

Start załogi Zimny – Mirek w Rajdzie Karkonoskim nie byłby możliwy bez wsparcia firm: Magneti Marelli Checkstar, Kingtony, G-Shock, Fota, Faber Auto, Piekarnia Elżbiety Domin, Generalni Kreatorzy Reklamy oraz Radia Rzeszów i programu Autombilni.pl

Zadaj pytanie on-line Napisz do nas... Wyślij