Załoga Hoffman/Wiśniewski nie ukończyli 24. Rajdu Rzeszowskiego – czy mieli pecha ? Sami przeczytajcie.

10 sierpnia 2015, Rajd Rzeszowski, Sporty samochodowe

72 numer  w 24. Rajdzie Rzeszowskim przypadł na załogę Poloneza 2000 Rally, Hoffman Paweł, Michał Wiśniewski. Rajd zapowiadał się na bardzo trudny przede wszystkim ze względu na wysokie temperatury, ale też trudne i szybkie odcinki oesowe.

OS Lubenia fot Kamli Bac

Paweł Hoffman fot Kamil BaćPaweł Hoffman: Tym razem szczęście nam nie dopisywało, nie odbyliśmy testów przed rajdowych, które zostały przerwane ze względu na wypadek związany z burzą i piorunami. Zbyt krótki czas uniemożliwił na testowanie auta na odcinku w Niechobrzu, a na pierwszym OS-ie uderzyliśmy tyłem w podłoże i na drugim kilometrze musieliśmy się zatrzymać. Okazało się że przebiliśmy zbiornik. Na drugi dzień po usunięciu awarii wystartowaliśmy na pierwszy 23 kilometrowy odcinek Lubenia, który przejechałem zachowawczo. Do OS-u Sołonka wystartowaliśmy pozostawiając na starcie swojego konkurenta w Fordzie Escort MKII z uszkodzoną chłodnicą oleju. Niestety po sześciuset metrach zatrzymaliśmy się. Potem okazało się że ugięła się malutka dźwignia gazu. Rajdu niestety nie ukończyliśmy. Dziękuję Michałowi za świetne przygotowanie i pilotowanie.

Michał Wiśniewski foto kamil BacMichał Wiśniewski: Tegoroczny Rajd Rzeszowski nie należał do udanych. Po przejechaniu odcinka specjalnego Lubenia nasz samochód odmówił posłuszeństwa. 
Mimo wszystko atmosfera była jak co roku wspaniała!
Dziękuję Pawłowi Hoffmanowi oraz całej ekipie za miło spędzony czas oraz naszym cudownym kibicom za trzymanie kciuków i doping;-) W przyszłym roku damy radę!

 

Michal Wisniewski logo

Dziękujemy za współpracę: www.hoffman.auto.pl – regeneracja turbosprężarek i wtryskiwaczy, www.boguchwala.pl, www.michalwisniewski.pl,  www.berner.pl,  www.kronikarajdow.pl,  www.ichtroje.pl,  www.druk24h.plwww.wisniewskirally.com, Sportowe Układy Wydechowe IOD Engineering

24 Rajd Rzeszowski Hoffman Wisniewski fot Ludera - polonez (2)

24 Rajd Rzeszowski Hoffman Wisniewski fot Ludera - polonez (1) 24 Rajd Rzeszowski Hoffman Wisniewski fot Ludera - polonez

Hoffman logo duze bez tla czerwone

 

Awaria - przebity zbiornik fot Klimek

Fot.  Rafał, Łukasz, Klimek Krzysztof, Kamil Bać

 

Zadaj pytanie on-line Napisz do nas... Wyślij