Załoga CheckStar Zimny – Mirek przed Rajdem Koszyc

6 września 2012, Sporty samochodowe

Witek Zimny:

Na rajd Koszyc wybieramy w bardzo pozytywnych nastrojach po Rajdzie Rzeszowskim. Coraz lepiej dogadujemy się z naszym Clio ale żeby nawiązać walkę z mocniejszymi samochodami z naszej klasy musimy jechać na 120% i tak tez spróbujemy jechać w Koszycach. Liczymy na to, że odcinki swoją specyfiką będą odpowiadały nam i naszej rajdówce dzięki czemu uda się powalczyć o wygrana w klasie. Rajd Koszyc to tez nasz pierwszy zagraniczny start co stawia przed nami nowe wyzwania przede wszystkim organizacyjne i logistyczne. Liczmy na liczna obecność naszych kibiców, gdyż po Rzeszowskim jest to najbliższy dla nas rajd.

Szczepan Mirek:

Właśnie wróciłem z Rajdu Barum, więc jestem porządnie naładowany na Rajd Koszyc. Nie ścigaliśmy się jeszcze za granicą i pomimo, że byłem na Koszycach kilka razy jako kibic, to już jestem zaskoczony organizacją rajdu. Kilka dni temu dostaliśmy – zawodnicy – maila z listą startową, harmonogramem BK i OA, oraz komunikatami i podpisem, że biuro rajdu chętnie odpowie na wszelkie nasze pytania. Parenaście minut roboty dla organizatora a dla nas ułatwienie i miłe zaskoczenie. Aaa zapomniałbym, mamy w Clio nowy katalizator, tym razem na końcu wydechu. To chyba z 20 koni więcej, nie? Rzućcie na niego okiem na www.facebook.pl/zimnymirek

Start załogi Checkstar Zimny/Mirek w Rajdzie Rzeszowskim nie byłby możliwy bez wsparcia firm: Magneti Marelli Checkstar, Kingtony,G-Shock, Fota, Piekarnia Elżbiety Domin, Generalni Kreatorzy Reklamy, Radia Rzeszów, programu Autombilni.pl oraz Automobilklubu Rzeszowskiego. Samochód serwisuje załoga z Faber Auto.

Zadaj pytanie on-line Napisz do nas... Wyślij