Załoga CheckStar Zimny – Mirek po Rajdzie Rzeszowskim

23 sierpnia 2012, Sporty samochodowe

Witek Zimny:

To był piękny rajd. Świetne odcinki specjalne, wspaniała atmosfera. Niestety nam nie dopisało szczęście gdyż przez awarie samochodu straciliśmy miejsce na podium. Zaczęło się dla nas bardzo dobrze bo przed ostatnim odcinkiem pierwszej pętli byliśmy na drugim miejscu w naszej klasie. Jednak pięćset metrów przed meta odcinka Lubenia samochód zgasł i nie chciał odpalić. Straciliśmy minutę i szanse na dobre miejsce. Na serwisie po pierwszym etapie wydawało się nam, że usunęliśmy usterkę jednak na pierwszym odcinku drugiej pętli silnik znowu zaczął przerywać i staliśmy na poboczu na ponad trzy minuty. Do tego rozkręcił się nam wydech i jechaliśmy w oparach spalin całą pętle. Mimo wszystko jesteśmy bardzo zadowoleni, że udało się dotrzeć do mety oraz z tego, że jechaliśmy bardzo dobrym tempem wyciskając z naszego Clio wszystko co się dało. Dziękujemy naszemu serwisowi który miał sporo pracy z naszą rajdówką. Specjalne podziękowania dla załogi Łukasz Ryznar / Jarek Kohut dzięki której udało nam się dotrzeć do mety pierwszego etapu.

Szczepan Mirek:

Po pierwszych 6 odcinkach byłem bardzo zadowolony z naszego tempa. Awarie zdażają się każdemu, więc nie ma co rozpaczać. Szkoda miejsca na podium, ale niektóre czasy na oesach utwierdzają nas w przekonaniu, że potrafimy pojechać szybko w tak mocno obsadzonej klasie. Rajd Rzeszowski jak zwykle był genialny. Teraz zajmiemy się przeglądnięciem rajdówki przed Koszycami i ogarnięciem onboardów. Zapraszamy na nasz profil www.facebook.pl/zimnymirek oraz na www.zimnymirek.pl gdzie udostępniamy różne ciekawostki.

Start załogi Checkstar Zimny/Mirek w Rajdzie Rzeszowskim nie byłby możliwy bez wsparcia firm: Magneti Marelli Checkstar, Kingtony,G-Shock, Fota, Piekarnia Elżbiety Domin, Generalni Kreatorzy Reklamy, Radia Rzeszów, programu Autombilni.pl oraz Automobilklubu Rzeszowskiego.

Samochód serwisowała załoga z Faber Auto.

Zadaj pytanie on-line Napisz do nas... Wyślij