Załoga CheckStar Zimny – Mirek po Rajdzie Koszyc

14 września 2012, Sporty samochodowe

Witek Zimny:

Niestety kolejny raz w tym sezonie awaria wykluczyła nas z rywalizacji. Tym bardziej jest to przykre, że bardzo podobały się nam szybkie i nierówne odcinki w okolicach Koszyc. Pomimo pomocy bardzo miłych mieszkańców Koszyc, nie udało się nam znaleźć potrzebnych części. Możemy pochwalić organizatorów za bardzo przyjazne podejście do zawodników i za samą organizację rajdu. Myślę, że pojawimy się tam za rok.

Szczepan Mirek:

W Koszycach udało nam się przejechać jedynie 8km oesowych. Od samego przyjazdu na Słowację wszystko pięknie szło, ale jak wszystko idzie pięknie to lubi się nagle zepsuć.Szkoda nieprzejechanych kilometrów po tych trudnych trasach, ale myślami powoli zaczynamy być w przyszłym sezonie, więc nie załamujemy się i kombinujemy jak tylko można, żeby Was zaskoczyć w 2013 roku. Zapraszamy do lajkowania naszego profilu: www.facebook.pl/zimnymirek

Start załogi Checkstar Zimny/Mirek w Rajdzie Koszyc nie byłby możliwy bez wsparcia firm: Magneti Marelli Checkstar, Kingtony,G-Shock, Fota, Piekarnia Elżbiety Domin, Generalni Kreatorzy Reklamy, Radia Rzeszów, programu Autombilni.pl oraz Automobilklubu Rzeszowskiego. Samochód serwisuje załoga z Faber Auto.

Zadaj pytanie on-line Napisz do nas... Wyślij