Wyścigi GSMP i Paweł Hoffman w sezonie 2011 – Korczyna Prządki

9 kwietnia 2011, Sporty samochodowe

Paweł Hoffman jest zawodnikiem Automobilklubu Rzeszowskiego i startuje kolejny rok w Górskich Samochodowych Mistrzostwach Polski zabytkowym SAAB-em 96.

Paweł Hoffman:

Dla mnie nowy sezon 2011, nadal będzie związany z SAAB-em 96. Jest to takie połączenie dwóch moich pasji, sportowej jazdy i zabytkowych pojazdów, do których właśnie należy Saab. W roku 2010 uzyskałem trzecie miejsce w klasie HS-I, tracąc zaledwie dwa punkty do drugiego. Przyczyną tego spadku była poważna awaria silnika w ostatniej rundzie, której nie ukończyłem. Zima była czasem do renowacji pojazdu, a przede wszystkim silnika, który przeszedł gruntowny remont i po dotarciu znów nadaje się do wyścigów.

Saab jest już po pierwszych testach i po dokładnych ustawieniach będzie oczekiwał na start w najbliższych zawodach w Korczynie – Prządkach, do których powoli się przygotowuję.Zapraszam wszystkich sympatyków i kibiców do prężnego kibicowania i liczę, że ten sezon będzie jeszcze lepszy od poprzedniego.

Już na początku chciałbym podziękować sponsorom, firmie Shell, Automobilni, ZF Sachs, a cały sezon dedykuję Automobilklubowi Rzeszowskiemu, którego jestem zawodnikiem.

Zadaj pytanie on-line Napisz do nas... Wyślij