Udany debiut – Stankiewicz/Kołodziej po Rajdzie Karkonoskim

12 czerwca 2012, Sporty samochodowe

27. Rajd Karkonoski był dla załogi Michał Stankiewicz / Sławomir Kołodziej debiutem na trasach Rajdowego Pucharu Polski. Zmienne warunki i niełatwe trasy w okolicach Jeleniej Góry sprzyjały rzeszowskim zawodnikom, którzy ukończyli ten rajd na bardzo dobrym, 2. miejscu w klasie 9 RPP i 12. w klasyfikacji generalnej. Osiągnięty wynik sprawia podwójną radość, ponieważ rajd w Karkonoszach uznawany jest za najtrudniejszy spośród wszystkich eliminacji.

Michał Stankiewicz:

Bardzo się cieszę z wyniku jaki nasz zespół osiągnął w Karkonoszach. Drugie miejsce w debiucie na zawodach rangi Rajdowego Pucharu Polski daje ogromną satysfakcję i mobilizuje do jeszcze lepszego przygotowania na kolejne eliminacje RPP. Dziękuję kibicom za doping i już dziś zapraszam na nasz domowy 21. Rajd Rzeszowski, który odbędzie się w drugi weekend sierpnia! Do zobaczenia 🙂

Sławek Kołodziej:

Podczas tego rajdu spełniło mi się kolejne rajdowe marzenie! Podium zdobyte w tak trudnej imprezie powoduje, że chce się jeszcze mocniej pracować na coraz to lepsze wyniki podczas kolejnych rajdów w RPP. Karkonoski okazał się bardzo wymagającą rundą. Pierwszy raz zdarzyło mi się, że od dyktowania dostałem zadyszki, co tylko może potwierdzić jak kręte były odcinki wokół Jeleniej Góry. Chcę bardzo podziękować Michałowi – jego jazda powoduje u mnie uśmiech zadowolenia podczas pokonywania kolejnych odcinków oraz całemu zespołowi – Pawłowi, Piotrkowi i Monice, który wykonał jak zawsze świetną robotę. Dziękuję również wszystkim kibicom! Spotykamy się już w sierpniu na 21. Rajdzie Rzeszowskim – postaramy się pojechać jeszcze szybciej!

Start załogi możliwy był dzięki wsparciu firm: Instalbud-Rzeszów, alebeton.pl, Team Nieruchomości, Icam House Hotel oraz Automobilklubu Rzeszowskiego. Zapraszamy na naszą stronę internetową www.stankiewiczrally.pl oraz profil na facebook.com/stankiewiczrally .

Fot. Stefan Wyszyński

Zadaj pytanie on-line Napisz do nas... Wyślij