Prezentacja NEO Rally Team 2009

21 września 2009, Sporty samochodowe

Zespół NEO Rally Team zorganizował w miniony piątek przedsezonową prezentację w krakowskim salonie “Citroen Wielicka”. Centralne miejsce salonu zajął zbudowany na ten sezon Citroen C2-R2 MAX, który został uroczyście odsłonięty przez tancerki. Imprezę prowadził znany dziennikarz motoryzacyjny Wojciech Majewski, który podsumował nie tylko rajdowy sezon 2008, ale także pozostałe dokonania sportowe krakowskiego kierowcy.
Jan Chmielewski z Szymonem Gospodarczykiem opowiadali o swych nadziejach, związanych z tegorocznymi RSMP.-Na przekór kryzysowi udało się przygotować nowe auto, które przeszło chrzest w wielickim Memoriale Janusza Kuliga i Mariana Bublewicza, a niedawno pomyślnie zdało poważny egzamin w węgierskim Rajdzie Eger. Nie mamy łatwego zadania – po zeszłorocznym podwójnym mistrzostwie Polski w klasach R2B oraz A6 cała plejada rywali będzie chciała dobrać się nam do skóry. Ale jesteśmy optymistycznie nastawieni, przede wszystkim mamy solidne wsparcie ze strony generalnego sponsora – marki NEO. To nas dobrze nastraja do tegorocznych wyzwań i wprost nie możemy się doczekać Rajdu Elmot! Przy tym ufamy, że jadąc niezawodnym Citroenem sprostamy mocnej konkurencji– zapowiadali Janek i Szymon.

Honorowymi gośćmi prezentacji byli państwo Helena i Jan Kuligowie. Nie zabrakło sportowych przyjaciół – Roberta Kusa oraz Mateusza Lisowskiego. Przedstawiciele Automobilklubu Rzeszowskiego, którego barwy reprezentuje Jan Chmielewski, wręczyli mu model samochodu, upamiętniający bardzo dobre wyniki uzyskane przez niego w sezonie 2008.

Oprócz zawodników wypowiadali się także goście. Dyrektor marketingu marki NEO Karol Dziarnowski potwierdził, że zaangażowanie dostawcy narzędzi w sport samochodowy nie jest dziełem przypadku. – Rajdy stanowią najbardziej miarodajny i wymagający sprawdzian jakości i skuteczności narzędzi. Wyniki zeszłego roku dobitnie potwierdziły, że nasze produkty doskonale zdały ten egzamin, czego najlepszym potwierdzeniem jest fakt, że obsługiwany i naprawiany przy użyciu narzędzi NEO samochód Citroen zawsze niezawodnie osiągał metę – podkreślił dyr. Dziarnowski. Natomiast Ireneusz Wydrzyński, prezes spółki „Citroen Wielicka” zapowiedział, że będzie z przyjemnością gościł załogę i jej rajdowe auto podczas różnego rodzaju akcji – Sportowe emocje są nierozerwalnie związane z wizerunkiem marki Citroen. Na miarę naszych możliwości będziemy starali się pokazywać te emocje naszym klientom i sympatykom – zapowiedział prezes Wydrzyński.

Dzięki uprzejmości partnerów prezentacji NEO Rally Team- spółce Citroen Wielicka, firmie Total oraz Fitness Club Platinium, czas przybyłym gościom umiliło wyśmienite jedzenie, pięknie poruszające się tancerki, a także losowanie atrakcyjnych upominków. O prezentacji można było usłyszeć również na antenie radia RMF FM.

janek 2

 

Zadaj pytanie on-line Napisz do nas... Wyślij