PECH ZAŁOGI OGRYZEKRALLYSPORT PODCZAS 9. RAJDU MAZOWIECKIEGO

18 maja 2011, Sporty samochodowe

Sławomir Ogryzek i Bogusław Browiński, reprezentujący OgryzekRallySport pechowo zakończyli udział w 9. Rajdzie Mazowieckim. Ukręcona półoś napędowa wyeliminowała załogę tuż przed metą pierwszego odcinka specjalnego rajdu.

“Niestety ukręcona półoś napędowa wyeliminowała naszą załogę z rywalizacji w 9. Rajdzie Mazowieckim. Tuż przed metą pierwszego odcinka specjalnego wypadliśmy poza drogę. Wracając na nią ukręciliśmy półoś napędową i o dalszej sportowej jeździe nie było już mowy. Dojechaliśmy do mety oesu uszkodzonym samochodem. Zostaje pewien niedosyt, ponieważ włożyliśmy wiele pracy w przygotowanie do tego rajdu i chcieliśmy mocno powalczyć o czołowe lokaty w klasyfikacji pucharu. Jest to jednak kolejne cenne doświadczenie w naszej krótkiej rajdowej karierze. Myślami jesteśmy już na kolejnych testach przygotowujących nas do 5 rundy RPP – 26. Rajdu Karkonoskiego – powiedział Sławomir Ogryzek.

 

“Szkoda, że nie osiągnęliśmy mety rajdu. Patrząc na czas pierwszego odcinka i odliczając stratę, która była spowodowana wizytą poza drogą nasz rezultat mógł być naprawdę dobry. Tym razem nie udało się. Dziękuję kibicom za doping i ciepłe słowa na strefie serwisowej po zakończeniu naszego udziału w 9. Rajdzie Mazowieckim.” – dodaje Bogusław Browiński.

Zespół przypomina o trwającym konkursie foto. Główną nagrodą jest przejażdżka podczas testów Citroënem C2 R2 Max na fotelu pilota! Szczegóły na www.ogryzekrallysport.pl

Wsparcia podczas startu w 4 rundzie RPP udzieliły nam firmy: ROS-SWEET Fruits and Nuts - www.orzechy.pl, ROS-SWEET Transport, Wodrol, GIGA TV Telebimy Multimedialne oraz Millers Oils. Patronat medialny nad załogą objęła TVP Rzeszów. Serwisem Citroëna C2 R2 Max zajmuję się Kujawski Auto Serwis.
Zadaj pytanie on-line Napisz do nas... Wyślij