Paweł Hoffman rozpocznie sezon 2012 w Jahodnej na Słowacji

4 czerwca 2012, Sporty samochodowe

Paweł Hoffman kolejny rok zasiądzie za sterami historycznego Saab-a 96 i będzie klasyfikowany w grupie i klasie HS/I. Pomimo, że nie jest to bardzo szybkie auto, to jazda nim przysparza wielu emocji kierującemu, jaki i kibicom.

Hoffman Pawel– W tym sezonie opuściłem moją ulubiona Korczynę, a to z powodu współorganizacji rajdu pojazdów zabytkowych, które także zawitały na korczyńską rundę.

Podczas pierwszych testów, awarii w moim samochodzie uległa skrzynia biegów, a dokładnie przekładnia główna. Z tego powodu musiałem zamontować szybszą skrzynię, która nie najlepiej sprawuje się w górach.  Przez zimę posuwałem wiele drobnych niedomagań Saab-a, które powstały głównie podczas wypadnięcia z trasy w Siennej.

W Jahodnej będę pierwszy raz i dlatego niecierpliwie oczekuję na rozpoczęcie zawodów. Będę tam jedynym zawodnikiem startującym w klasie „HS/I” jadącym najstarszym autem na wyścigu. Pomimo szybkiego, a zatem gorszego przełożenia do gór, jestem pełen optymistycznych myśli i spróbuję nawiązać rywalizację z młodszymi wyścigówkami.

Paweł Hoffman startuje w barwach Automobilklubu Rzeszowskiego

W tym roku głównymi partnerami startów Pawła Hoffmana, są firmy:  www.hoffman.auto.pl, Shell Helix, Automobilni TVP, Classicauto, Nowiny, Radio Rzeszów, ZF – Sachs

Fot. Mariusz Wilk

Zadaj pytanie on-line Napisz do nas... Wyślij