OGRYZEKRALLYSPORT WYSTARTUJE W MOCNO OBSADZONYM 39. RAJDZIE BOHEMIA

12 lipca 2012, Sporty samochodowe

Przerwa między eliminacjami Rajdowego Pucharu Polski, będzie dobrą okazją do startu załogi OgryzekRallySport w 39. Rajdzie Bohemia rozgrywanym w Czechach. Jest to doskonały trening przed zbliżającą się 5 rundą RPP – 21. Rajdem Rzeszowskim. Sławomir Ogryzek jednorazowo wystartuje w Czechach z Pawłem Drahanem.

Przed nami kolejne wyzwanie na całkowicie nowych trasach. Na 39. Rajd Bohemii wybiera się kilkunastu zawodników z Polski, co zapowiada ostrą rywalizację polsko-czeską. Zobaczymy jak wypadnie porównanie zawodników startujących w klasie 6. Do startu zgłosiło się kilka załóg w Skodach Fabiach R2 i Citroënach C2 R2 Max. Liczę, że start będzie dobrym treningiem przed moim domowym Rajdem Rzeszowskim rozgrywanym z początkiem sierpnia. W niedzielę 8 lipca odbyliśmy testy Citroëna C2 R2 Max. Z każdym przejazdem nabieraliśmy pewności i jesteśmy dobrze przygotowani do rywalizacji. W Czechach startujemy jedynie treningowo, bez zbytniego nacisku na wynik sportowy. Ze względu na plany urlopowe nie wystartujemy wspólnie ze Zbyszkiem Cieślarem. Do jednorazowego występu na prawym fotelu zaprosiłem Pawła Drahana.

– komentuje Sławomir Ogryzek

Rajd Bohemia jest trudnym, technicznym rajdem. Po rozmowie ze Sławkiem, zgodziłem się na jednorazowy występ. Mam nadzieję, że dzięki swojemu profesjonalizmowi pomogę w szybkiej i skutecznej jeździe na odcinkach specjalnych.

– dodaje Paweł Drahan

Wsparcia podczas startu w 39. Rajdzie Bohemia udzielą nam firmy: ROS-SWEET Fruits and Nuts – www.orzechy.pl, ROS-SWEET Transport oraz GIGA TV Telebimy Multimedialne. Obsługą Citroëna C2 R2 Max podczas rajdów zajmie się profesjonalny team: www.fightersglory.com. Zdjęcia do informacji prasowej dostarcza – Tomasz Filipiak.

Zadaj pytanie on-line Napisz do nas... Wyślij