OgryzekRallySport w składzie Slawomir Ogryzek/Paweł Skrzywan nie wystartowali w 8. Rajdzie Lotos Baltic Cup

21 lutego 2012, Sporty samochodowe

OgryzekRallySport pomimo wcześniejszych deklaracji nie wystartował w pierwszej rundzie RPP 2012 – 8. Rajdzie Lotos Baltic Cup. Powodem absencji były sprawy osobiste, które w ostatniej chwili nie pozwoliły rzeszowsko-warszawskiemu duetowi pojawić się w Gdańsku. Załoga zapowiada, że stawi się na Świdnicy podczas drugiej rundy RPP Citroënem C2 R2 Max. Obsługą samochodu rajdowego podczas całego sezonu zajmie się team: www.fightersglory.com

Ze względu na sprawy osobiste nie wystartowaliśmy w 8. Rajdzie Lotos Baltic Cup. Decyzja o opuszczeniu pierwszej rundy RPP zapadł w ostatniej chwili. Pomimo dobrego przygotowania, przejechania blisko 240 km w trudnych zimowych warunkach nie pojawiliśmy się na starcie. Miesiąc marzec poświecimy na dobre przygotowanie się do Rajdu Świdnickiego-Krause – drugiej eliminacji RPP. Rozważamy treningowy start w jednym z dwóch rajdów: Valašská Rally w Czechach lub Rallye Eger na Węgrzech.

– komentuje Sławomir Ogryzek.

Niestety nie dane nam było, sprawdzić się w bojowych warunkach. Mam jednak nadzieję, że wystartujemy wspólnie podczas jednego z marcowych rajdów i dobrze przygotujemy się do drugiej rundy RPP.

– dodaje Paweł Skrzywan.

Zadaj pytanie on-line Napisz do nas... Wyślij