OGRYZEKRALLYSPORT TESTOWO W VALAŠSKÁ RALLY

21 marca 2012, Sporty samochodowe

OgryzekRallySport przygotowując się do pełnego sezonu RPP 2012, wystartuje testowo w 31. edycji Valašská Rally. Planem jest zrobienie jak największej ilości kilometrów oesowych oraz przetestowanie samochodu na nawierzchni asfaltowej przed zbliżającym się 40. Rajdem Świdnickim-Krause. Pilotem rzeszowskiego kierowcy Sławomira Ogryzka będzie Paweł Skrzywan. Obsługą samochodu rajdowego podczas całego sezonu zajmie się team: www.fightersglory.com

Rajd ten traktujemy wyłącznie testowo, Chcemy przejechać jak największą ilość kilometrów oesowych po wymagających odcinkach specjalnych Valašská Rally. Rajd z opowiadań kolegów jest trudny technicznie, z szybkimi i wolnymi partiami. Zobaczymy jak uda nam się wpasować w specyfikę rajdu. Przeprowadziliśmy dużo testów, mam nadzieję, że to zaprocentuje. Będzie to także nas wspólny pierwszy rajd z Pawłem.

– komentuje Sławomir Ogryzek.

Jedziemy do Czech po cenne doświadczenie i naukę. Chcemy dopracować współpracę na linii pilot-kierowca. Sławek mocno trenował przez sezon zimowy, pracując na torem jazdy. Miałem okazje testować z nim C2 R2 Maxa – zauważalny jest progres i pewność w prowadzeniu. Mam nadzieję, że spotkamy przy trasie rajdu wielu polskich kibiców, których bardzo prosimy o gorący doping. Na fanpage’u OgryzekRallySport, będzie relacjonować nasze zmagania z trasy rajdu na bieżąco.

– dodaje Paweł Skrzywan.

Zadaj pytanie on-line Napisz do nas... Wyślij