OgryzekRallySport przed Rajdem Świdnickim-Krause

12 kwietnia 2013, Sporty samochodowe

Rajd Świdnicki-Krause, który w tym roku stanowi pierwszą rundę Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski, będzie dla Sławomira Ogryzka oraz Grzegorza Dachowskiego jednym z dwóch zaplanowanych na ten sezon występów przed polską publicznością.

170 kilometrów oesowych oraz jedenastu rywali w klasie 6 to główne wyzwania załogi, z którymi będzie musiała się zmierzyć już w najbliższy weekend w Górach Sowich.

Sławomir Ogryzek:

Po trzech dniach testów, jestem w miarę dobrze przygotowany do pierwszej rundy Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski, która zostanie rozegrana na trasach Rajdu Świdnickiego. Kultowe odcinki specjalne w Górach Sowich rok rocznie stanowią duże wyzwanie dla zawodników. Dodatkowo w tym roku przedłużająca się zima dostarczyła wielu zespołom dodatkową dawkę emocji. Prognozy pogody są jednak obiecujące i mam nadzieję, że aura współpracując z organizatorami zapewni nam fantastyczne warunki do rywalizacji. Cieszę się także z powrotu do harmonogramu walimskiej kostki, którą będę mógł pokonać po raz drugi w swojej karierze.

Grzegorz Dachowski:

To będzie mój siódmy start w Rajdzie Świdnickim/Elmot, który rozgrywany jest w ramach Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski i mam nadzieję, że moje doświadczenie zdobyte przez lata na trasach tego rajdu jak i innych rozgrywanych na tych odcinkach pomoże nam uzyskać bardzo dobre rezultaty. W tym roku stawka zawodników w klasie 6 wydaje się być bardzo mocna. Jesteśmy tutaj aby walczyć o dobry wynik, ale naszym priorytetem jest pokonanie kolejnych kilometrów oesowych i dalsza nauka. Trzydniowe testy, które są za nami z pewnością przyczyniły się do tego, że czujemy się pewniej przed zbliżającym się współzawodnictwem. Sportowa rywalizacja to także kibice, o których nie zapominamy i specjalnie dla nich przygotowaliśmy konkurs. Szczegóły znajdziecie na http://www.facebook.com/OgryzekRallySport.

Zespół w tym sezonie wspiera: ROS-SWEET Fruits and Nuts – www.orzechy.pl, ROS-SWEET Transport oraz Melbake. Obsługą samochodu zajmuje się: www.fightersglory.com. Zdjęcie do informacji prasowej dostarczył – Łukasz Krzemiński.

Zadaj pytanie on-line Napisz do nas... Wyślij