Ogryzek/Browiński przed 39 Rajdem Świdnickim-Krause

7 kwietnia 2011, Sporty samochodowe

SŁAWOMIR OGRYZEK:

Cieszę się, że tym razem wracamy do ścigania na odcinkach specjalnych w Górach Sowich. Tegoroczna lista zgłoszeń do dwóch rund RPP rozgrywanych w ramach 39. Rajdu Świdnickiego-Krause, jest imponująca. Liczę na to, że nasze doświadczenie z zeszłego roku i dobre przygotowanie do sezonu pozwoli na nawiązanie walki z konkurentami w klasie. Potencjał naszej C2-ki jest bardzo duży. Mamy dobrą bazę nastawów zawieszenia na różne typy nawierzchni. Liczę, że od pierwszego odcinka specjalnego włączymy się w walkę o jak najwyższe pozycje. Korzystając z okazji, zapraszam wszystkich do odwiedzenia nowej strony internetowej teamu www.ogryzekrallysport.pl, na której znajdują się najnowsze informacje o naszej załodze.

BOGUSŁAW BROWIŃSKI:

Nasz start w 39. Rajdzie Świdnickim-Krause został poprzedzony licznymi testami. Wykonaliśmy nasz plan w 100%, testując samochód na różnych typach nawierzchni. Przed nami ciężka praca związana z dobrym opisem trasy. W porównaniu z zeszłym rokiem, odcinki specjalne uległy modyfikacjom. Kluczem do osiągnięcia dobrego wyniku będzie rozważna i szybka jazda od pierwszego odcinka specjalnego.
Wsparcia podczas startu w 2 i 3 rundzie RPP udzielą nam firmy: ROS-SWEET Fruits and Nuts – www.orzechy.pl, ROS-SWEET Transport, Wodrol oraz GIGA TV Telebimy Multimedialne. Patronat medialny nad załogą objęła TVP Rzeszów. Serwisem Citroëna C2 R2 Max zajmuję się Kujawski Auto Serwis.

Zadaj pytanie on-line Napisz do nas... Wyślij