Ogryzek w 21. Rajdzie Rzeszowskim będzie spokojny i wyważony

7 sierpnia 2012, Sporty samochodowe

21. Rajd Rzeszowski jest dla załogi OgryzekRallySport domową rundą rozgrywaną w ramach Rajdowego Pucharu Polski. Sławomir Ogryzek – kierowca Automobilklubu Rzeszowskiego, przygotowując się do rajdu przeprowadził intensywne testy Citroëna C2 R2 Max, przejeżdżając blisko 120 km. Priorytetem jest ukończenie zawodów i znalezienie się na mecie rajdu.

Przed nami domowa runda RPP – 21. Rajd Rzeszowski. 5 sierpnia odbyliśmy intensywne testy naszego Max’a w okolicach Drohobyczki k/Dynowa. Przejechaliśmy wraz z gościnnie zaproszonym pilotem – Przemkiem Mazurem blisko 120 km testowych. Przemek starał się mi pomóc w uproszczeniu opisu trasy oraz wniósł cenne uwagi do mojego stylu jazdy. Spokojniejsze prowadzenie rajdówki, przekładało się momentalnie na lepsze czasy. Myślę, że jest to dobry prognostyk i jeśli uda mi się wraz z moim etatowym pilotem Zbyszkiem Cieślarem przygotować dobry opis, osiągniemy metę z satysfakcjonującym rezultatem. Do zobaczenia na odcinkach specjalnych Rajdu Rzeszowskiego!

– komentuje Sławomir Ogryzek

Wykonana praca Sławka wraz z Przemkiem Mazurem, powinna pomóc nam w precyzyjniejszym i jednocześnie prostszym przygotowaniu opisu podczas zapoznania z trasą Rajdu Rzeszowskiego. Wiem jak ważny jest dla Sławka występ w swoim domowym rajdzie, dlatego też będziemy starali się jechać bezbłędnie, bez podejmowania zbędnego ryzyka. Meta w Rzeszowie jest dla Nas najważniejsza.

– dodaje Zbigniew Cieślar

Wsparcia podczas startów w 2012 roku udzielają nam firmy: ROS-SWEET Sp. z o.o. orzechy.pl, GIGA TV Telebimy Multimedialne, Melbake oraz Blue Diamond Hotel Wellness Spa. Obsługą Citroëna C2 R2 Max zajmie się bezbłędny team: www.fightersglory.com. Zdjęcia do informacji prasowej dostarczył – Rafał Sadleja.

żródło: Ogryzek

Zadaj pytanie on-line Napisz do nas... Wyślij