OGRYZEK RALLY SPORT PO DWÓCH RUNDACH RPP ROZEGRANYCH W RAMACH 39. RAJDU ŚWIDNICKIEGO

13 kwietnia 2011, Sporty samochodowe

Załoga Sławomir Ogryzek i Bogusław Browiński startując w 2 rundzie RPP zajęła doskonałe 3. miejsce w klasyfikacji generalnej rajdu oraz 1. miejsce w klasie A6. Podczas 3 rundy RPP, pomimo przejechanych tylko 2 oesów, załoga zajęła 4. miejsce w klasyfikacji generalnej i 2. miejsce w klasie A6. Wielki dramat, jaki wydarzył się w niedzielę spowodował, że wynik sportowy spadł na dalszy plan.

“Jesteśmy bardzo zadowoleni z debiutu Citroëna C2 R2 Max na nawierzchni asfaltowej. Samochód ma bardzo duży potencjał, który pozwala na nawiązanie walki z dużo mocniejszymi samochodami klasy A7. Odcinki specjalne 2 rundy RPP okazały się bardzo wymagające i zarazem bardzo szybkie. Stabilna pogoda pozwoliła uniknąć błędów w doborze opon. Uzyskaliśmy bardzo dobry wynik sportowy. Drugi dzień zmagań został przyćmiony tragicznym wypadkiem podczas RSMP. Przejechaliśmy tylko 2 odcinki specjalne, zajmując ostatecznie 4 miejsce w klasyfikacji generalnej 3 rundy RPP rozegranej w ramach 39. Rajdu Świdnickiego-Krause. Dziękujemy serwisowi Kujawski Auto Serwis za perfekcyjne przygotowanie auta oraz naszym wiernym kibicom, za doping na trasie rajdu.” – powiedział Sławomir Ogryzek.

 

“Jechało nam się bardzo dobrze. Citroën C2 R2 Max naprawdę świetnie się prowadzi w ciasnych technicznych partiach i jeszcze lepiej hamuje. Staraliśmy się nie popełniać błędów i dzięki temu uzyskaliśmy bardzo dobry rezultat. Decyzja organizatora o przerwaniu rajdu była słuszna. Jazda w takich warunkach nie byłaby możliwa.” – dodaje Bogusław Browiński.

 

Wsparcia podczas startu w 2 i 3 rundzie RPP udzieliły nam firmy: ROS-SWEET Fruits and Nuts - www.orzechy.pl, ROS-SWEET Transport, Wodrol oraz GIGA TV Telebimy Multimedialne. Patronat medialny nad załogą objęła TVP Rzeszów.
Zadaj pytanie on-line Napisz do nas... Wyślij