NEO Rally Team Załoga Chemielewski/Gospodarczyk po rajdzie EGER

1 lipca 2009, Sporty samochodowe

NEO Rally Team po Start Auto Rallye 2009 – Eger

Załoga NEO Rally Team w składzie Jan Chmielewski/ Szymon Gospodarczyk wzięła udział w miniony weekend w Start Auto Rallye 2009 – Eger zaliczanym do Mistrzostw Węgier oraz Słowacji. Na liście startowej widniało 121 załóg, a po dwóch dniach rywalizacji i pokonaniu 12 odcinków specjalnych NEO Rally Team zajął 32 pozycję w klasyfikacji końcowej.

Janek Chmielewski:

Rajd udało nam się ukończyć dzięki narzędziom NEO, którymi naprawialiśmy auto na ostatnim odcinku. Pomimo problemów technicznych, które się pojawiły imprezę oceniam pozytywnie. Wspaniała pogoda, szybkie trasy oraz przede wszystkim tłumy kibiców, a przy tym wiele polskich flag przy trasie, mocno zachęcały do walki. W efekcie zawody zakończyliśmy na 12 miejscu w klasyfikacji Mistrzostw Słowacji zdobywając 7 punktów. Na mecie otrzymaliśmy również puchar od Węgrów za klasę A6. Starty za granicą dostarczają wiele cennych doświadczeń, ale z niecierpliwością czekam na pierwszy start w Polsce. Tymczasem wszystkim sympatykom sportów samochodowych życzę pogodnych Świąt Wielkanocnych!

Szymon Gospodarczyk:

Nasz start był znakomitą okazją do treningu w warunkach rajdowych. Plan wykonaliśmy w stu procentach. Pierwszy raz widziałem tak ogromną liczbę kibiców. Także rajdowych fanów z Polski było bardzo wielu. Serdecznie dziękujemy im wszystkim za wspaniały doping. Przez cały weekend atmosfera była tak gorąca, że chętnie wróciłbym ponownie na węgierskie oesy. Dziękuje także całemu zespołowi za świetnie wykonaną pracę.

Załogę Chmielewski – Gospodarczyk wspiera dystrybutor narzędzi marki NEO, Automobilklub Rzeszowski, a patronat medialny objęli Radio RMF FM, redakcje magazynów „Eurostudent” i „Motyw”.

Zadaj pytanie on-line Napisz do nas... Wyślij