NEO – PETROELTECH Rally Team przed Rajdem Dolnośląskim

6 października 2010, Sporty samochodowe

NEO – PETROELTECH Rally Team: To już jest koniec!

W najbliższy weekend odbędzie się ósma, a zarazem ostatnia runda Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski 2010- 20. Rajd Dolnośląski. I choć mistrzowskie tytuły zostały rozdane podczas Rajdu Koszyce, wszyscy z niecierpliwością oczekują na rywalizację na kultowych odcinkach specjalnych w malowniczej okolicy Kotliny Kłodzkiej. Swój udział w zawodach zapowiedziało 47 załóg, w tym aż 11 startujących w grupie R, w której przez cały sezon o najwyższe lokaty walczył Jan Chmielewski z Robertem Hundlą reprezentujący NEO- PETROELTECH Rally Team.

Jan Chmielewski:

Niestety, przed nami ostatnia już runda Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski 2010. Cechą wyróżniającą Rajdu Dolnośląskiego są świetne, klasyczne odcinki specjalne. Chcę na koniec sezonu uzyskać wartościowy rezultat, ale zdaje sobie sprawę, że nie będzie to łatwe – tym bardziej, że od przeszło tygodnia zmagam się z jakąś wredną infekcją. Mimo to mam nadzieję, że wraz z moimi rywalami stworzymy ciekawe widowisko! Liczę na to, że pogoda dopisze i jak zawsze na Dolnym Śląsku przy trasie zgromadzą się tłumy wspaniałych kibiców. Do zobaczenia w Kłodzku!

Robert Hundla:

Po wspaniałym dla nas słowackim Rajdzie Koszyce przyszedł czas na finałową rundę RSMP – Rajd Dolnośląski. Pomimo tego, że najważniejsze karty są już rozdane, to na pewno będziemy starać się utrzymać dobre tempo. Tegoroczna trasa rajdu jest bardzo ciekawa, ponieważ oprócz klasyków jak np. Spalona czy Międzylesie, pojawiło się kilka nowych, zupełnie nieznanych odcinków specjalnych. Myślę, że i tym razem pogoda będzie jednym z głównych aktorów tego przedstawienia. Zapraszam wszystkich do Kotliny Kłodzkiej, prosząc jednocześnie kibiców o gorący, ale bezpieczny doping!

Załogę Chmielewski- Hundla wspierają dystrybutor narzędzi marki NEO, PETROELTECH, a także Automobilklub Rzeszowski. Patronat medialny sprawuje Radio RMF FM i redakcja magazynu „Eurostudent”.

Zadaj pytanie on-line Napisz do nas... Wyślij